Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sagopa Kajmer-Sessiz Ve Yalnız (Official Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer-Sessiz Ve Yalnız (Official Audio) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sagopa Kajmer'in sevilen seri ''Avlu'' için kaydettiği şarkısı.

Spotify:
https://open.spotify.com/album/6J1hCy...
İTunes:
https://itunes.apple.com/tr/album/ses...

https://www.melankolia.com.tr

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Sorun Var (No Joke Melankolik Mix)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer - Sorun Var (No Joke Melankolik Mix) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sagopa Kajmer'in kısa bir süre önce yayınladığı ''Sorun Var'' adlı şarkısı yepyeni remixiyle sizlerle.
orijinal versiyondaki altyapıları karışık ve sert bulanlar için hazırlanan bu özel mix,tamamen Sagopa Kajmer tarafından sevenlerine hediye

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Serbest (Official Audio & Lyric Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer - Serbest (Official Audio & Lyric Video) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.
Devamını oku...

DJ Tarkan ft. Sagopa Kajmer - Oldu Olanlar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "DJ Tarkan ft. Sagopa Kajmer - Oldu Olanlar " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Dünyanın ve Türkiye'nin elektronik dans müziğindeki en önemli isimlerinden DJ Tarkan ve Sagopa Kajmer ikinci kez yan yana!

İkili ''Tecrübe''adlı ilk ortak çalışmalarının ardından ''Oldu Olanlar'' adlı yepyeni dans hitiyle tekrar

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Yirmi Dört (Re-Vocal Version)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer - Yirmi Dört (Re-Vocal Version) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Orjinali 2003 senesine ait olan ve Bir Pesimistin Gözyaşları albümünde yer alan ''24'' adlı şarkı,16 yıl sonrasında Sagopa Kajmer tarafından
yeniden seslendirildi.Şarkının 2019 Re-Vocal versiyonunun videosunu,çizimlerin tamamını Türkiye'nin önde gelen Graffiti

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Güvensiz İnsanlar (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer - Güvensiz İnsanlar (Official Video) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sagopa Kajmer'in Avlu serisi için yaptığı 2019 şarkısı ''Güvensiz İnsanlar'' sizlerle.
Şarkının videosu RealWeak imzalı.
Hip Hop aşıklarına sevgilerle.

----GÜVENSİZ İNSANLAR---(LİRİK-LYRICS)

Kendi görsün,kendi anlasın.
Kendi tutsun,kendi koklasın.
Kendi kaybolmuş bırak kendi

Devamını oku...

İlhan Güryalçın - Samimi (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "İlhan Güryalçın - Samimi (Official Video) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Söz : Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)
Müzik:Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)
Beste-Aranje:Sagopa Kajmer & İlhan Güryalçın.

İlhan Güryalçın Instagram: https://www.instagram.com/ilhanguryal...

İlhan Güryalçın Resmi Youtube Kanalı:

Devamını oku...

Sagopa Kajmer feat DJ Funky C - Değişebilir Her An Adres / Teaser

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer feat DJ Funky C - Değişebilir Her An Adres / Teaser " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Videonun tamamını izleyebilmek için linki kullanın:
https://www.youtube.com/watch?v=RD_bn...

Dijital Platformlarda Dinlemek için:

Spotify: https://spoti.fi/2GKczL4
Apple Music: https://apple.co/2V2AP5r
Muud:

Devamını oku...

Sagopa Kajmer & DJ.Funky "C" (Back2Back) // B-Boying: B-Boy MantarKral, B-Boy Chettoizm

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "Sagopa Kajmer & DJ.Funky "C" (Back2Back) // B-Boying: B-Boy MantarKral, B-Boy Chettoizm " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.
Devamını oku...

DJ MIC CHECK & DJ.FUNKY "C" - Turntablism (DJ’ing)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak Sagopa Kajmer birçok yazımızda ilham aldığımız rap müziğin sevilen bir ismi. Tüm şarkılarını blogumuzda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Sagopa şarkılarının video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. "DJ MIC CHECK & DJ.FUNKY "C" - Turntablism (DJ’ing) " sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur