Tanıtım ve Haberler

Tanıtım ve Haberler (8)

Sitemizdeki ilerlemeler ve sitemizin karmaşık tasarımının kullanımı hakkında ilk okumanız gereken talimatlar bu bölümde olacaktır. Sitemizde gelişmeler oldukça bu kısımdan bilgiler verilecektir.

MeoHaber - Sitemizdeki Reklamlar

2014 yılından bu yana yayın hayatında olan kişisel edebiyat blogumuz MeoEdebiyat, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına Hollanda'da bulunan hızlı sunuculara taşınmıştır. Tüm bakım ve içerik kontrolleri tarafımdan yapılan sistemde aylık 10 Euro'nun üzerinde bir harcama olduğu için mecburen sitemizde Google Adsense reklamları eklemek zorunda kaldık. Lütfen beğenilerinize uygun olan reklamlarda ilgili sayfalara geçiş yaparak blogumuza destek olmayı unutmayın. Sitemizde keyifli gezintiler diliyoruz.

Devamını oku...

Şentürk Tercüme - İngilizce Türkçe Makale Çeviri Hizmetleri

Şentürk Tercüme, Mehmet Şentürk tarafından 2014 yılında kurulmuş bir ev ofis tercüme bürosudur. İngilizce-Türkçe metinlerinizde yardımcı olmak amacıyla yılda 7 bin sayfa üzerinde çeviri hizmeti sağlamaktayım. 

Genellikle teknik metinler ve akademik metinler arasında belirli bir denge ile çeviri hizmetlerine devam ediyoruz. İlgili Portföy sayfamızdan konularınızla ilgili çeviri örneklerimize bakabilirsiniz.

Çeviri hizmetlerimiz için web site adresimiz: senturktercume.com

Devamını oku...

MeoEdebiyat - Sitemizdeki Hatalar

Sitemiz tamamen kişisel olarak tasarlanmış ve Joomla tabanlı çalışan bir sistemdir. Tema olarak Gavick şirketinin tasarladığı "Writer" isimli teması kullanılmaktadır. Sunucumuz DijitalOceans şirketinin Amsterdam'da bulunan sunucularından kiralanmıştır ve tamamen şahsıma aittir. 

Devamını oku...

MeoEdebiyat - Aforizma Derleme E-Kitabımız

Tüm okurlarımıza bir aforizma derleme kitabı hazırladık. Haberimizde aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla derleme kitabımızı indirebilir ve bilgisayarlarınız, akıllı telefonlarınız ve elektronik kitap okuyucularınızda okuyabilirsiniz. [İndirme bağlantılar makalemizde, lütfen başlığa ve makale resmine tıklayarak açınız.]

Devamını oku...
'Gün batımı kadar huysuzum bazen..' Öne Çıkan

MeoEdebiyat.com Kullanıcı Rehberi

Malum site tasarımımız ilk bakışta biraz karmaşık. Özellikle de standart bir internet kullanıcısı iseniz. O nedenle haberin alt kısımlarında sitemizin giz ana menüsü, tek simge ile erişilen üyelik sistemi ve çoğu sayfada açık olan yan barın ne işe yaradığı konusunda detaylı bir haber hazırladım. Uzun süre sitemizi kullanmak isteyen takipçilerimiz için güzel bir rehberdir. 

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

hesap oluştur