Tanıtım ve Haberler

Tanıtım ve Haberler (18)

Sitemizdeki ilerlemeler ve sitemizin karmaşık tasarımının kullanımı hakkında ilk okumanız gereken talimatlar bu bölümde olacaktır. Sitemizde gelişmeler oldukça bu kısımdan bilgiler verilecektir.

Sizleri Yazmaya Teşvik Edecek 10 Şarkı

Zaman zaman hepimiz yazmak için bir şeylerin ilhamımızın elinden tutmasını bekleriz. Peki ya bunu modern çağda ve elektronik cihazlarımızla yazmaya kalkıştığımızda nasıl başarabiliriz. Bunun yolu bazen şarkılardan geçiyor. Yazımızda ilham veren 10 şarkıyı ekledik. Keyifle dinleyin, ve dinlerken yazmayı da unutmayın.

Devamını oku...

MeoEdebiyat - YouTube Kanalı Yayında

MeoEdebiyat blogu olarak 5 yılı aşkın süredir siz değerli okurlarımıza yazılar sunuyoruz. Yeni dönemde "Siyah Beyaz Dizeler" isimli radyo programı ile daha büyük kitlelere ulaşmaya başladık. Son olarak AUNA marka bir mikrofon edinerek kaliteli şiir kayıtları yapmaya başladık. 

Devamını oku...

MeoHaber - Akıllı Telefonlarda (ÇOOK) Yüksek Hızda Kitap Okumak Mümkün! 100-2000 kelime/dakika.

Merhabalar değerli MeoEdebiyat (ve YouTube'da MeoGamingTR) takipçileri. Biliyorsunuz ki mobil cihazlar ve akıllı telefonlar yaşamımızın vazgeçilmez unsurları oldular. Elektronik kitaplar da (epub, pdf ve diğer uzantılara sahip) kitap okuma alışkanlığı el cihazlarına, yeni dönemde de akıllı telefonlara getirdi. Bu konuda sizlere hızlı okuma çözümü sunmak istiyoruz. (Detaylar Yazımızda)

Devamını oku...

MeoRadyo - "Siyah ve Beyaz Dizeler" Her Çarşamba Yayında

Selamlar herkese, 13 Kasım Çarşamba günü saat 20.30 ila 22.30 saatlerinde hakkarifm.com adresinde yayında olacağız. Moderatörlüğü tarafımdan yapılacak ve isim olarak "Siyah Beyaz Dizeler" seçtiğimiz programda değerli iş arkadaşım Muhammet Murat Gözübüyük ile şiir, edebiyat konularında interaktif bir program yapmayı niyetliyoruz. Katılımızın bizler için çok değerlidir. 

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.