MeoEdebiyat Blog - Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler (15)

Kişisel blog olarak üç yılı aşkın süredir okurlarımıza hizmet veriyoruz. Ancak Google aramalarında en üst sıraya çıkması üzerine genç, amatör ve edebiyata gönül vermiş dostlarımızın bilinirliğini arttırmak için sizlerden gelen şiir, deneme, kısa öykü türündeki girişleri ve aforizma örneklerini bu bölümde yayınlayacağız.

Alt Kategoriler

Sizden Gelen Şiirler

Sizden Gelen Şiirler (6)

Kişisel blog olarak üç yılı aşkın süredir okurlarımıza hizmet veriyoruz. Ancak Google aramalarında en üst sıraya çıkması üzerine genç, amatör ve edebiyata gönül vermiş dostlarımızın bilinirliğini arttırmak için sizden gelen şiirleri bu bölümde yayınlayacağız.

Devam...

Sizden Gelen Kısa Öyküler

Sizden Gelen Kısa Öyküler (2)

Kişisel blog olarak üç yılı aşkın süredir okurlarımıza hizmet veriyoruz. Ancak Google aramalarında en üst sıraya çıkması üzerine genç, amatör ve edebiyata gönül vermiş dostlarımızın bilinirliğini arttırmak için sizden gelen kısa öyküleri bu bölümde yayınlayacağız.

Devam...

Sizden Gelen Deneme Yazıları

Sizden Gelen Deneme Yazıları (4)

Kişisel blog olarak üç yılı aşkın süredir okurlarımıza hizmet veriyoruz. Ancak Google aramalarında en üst sıraya çıkması üzerine genç, amatör ve edebiyata gönül vermiş dostlarımızın bilinirliğini arttırmak için sizden gelen deneme yazılarını bu bölümde yayınlayacağız.

Devam...

Sizden Gelen Aforizmalar

Sizden Gelen Aforizmalar (1)

Kişisel blog olarak üç yılı aşkın süredir okurlarımıza hizmet veriyoruz. Ancak Google aramalarında en üst sıraya çıkması üzerine genç, amatör ve edebiyata gönül vermiş dostlarımızın bilinirliğini arttırmak için sizden gelen aforizma yazılarını bu bölümde yayınlayacağız.

Devam...

Doğa İçin Yaz

Doğa İçin Yaz (1)

"Doğa İçin Çal" kampanyası yıllardır süregelen ve güzel sonuçların çıktığı bir proje. Türkiye'nin en çok okunan ve zirvede olan kişisel edebiyat bloglarından biri olarak ben de diyorum ki "DOĞA İÇİN YAZ". Sizden Gelenler Şiirler blog bölümüne yeni bir alt blog olarak her bir kıtası sizlerden gelecek olan şiir denemelreinden seçerek güzel bir şiir akışı ve serisi üretilebilir. Her 5-10 kıtada bir şiir üretilecek konu başlıkları altında toplanarak bir şiir kitabı veya elektronik kitap hazırlarak tüm amatör ve usta şairlerimizin katkısıyla doğayı, doğayla ve doğa için yazabiliriz. 

Devam...

Sizden Gelenler - Doğa İçin Yaz! Kampanyası

"Doğa İçin Çal" kampanyası yıllardır süregelen ve güzel sonuçların çıktığı bir proje. Türkiye'nin en çok okunan ve zirvede olan kişisel edebiyat bloglarından biri olarak ben de diyorum ki "DOĞA İÇİN YAZ". Sizden Gelen Şiirler blog bölümüne her bir kıtası sizlerden gelecek olan denemelerden seçerek güzel bir şiir akışı ve serisi üretilebilir. Her 5-10 kıtada bir şiir üretilecek konu başlıkları altında toplanarak bir şiir kitabı veya elektronik kitap hazırlarak tüm amatör ve usta şairlerimizin katkısıyla doğayı, doğayla ve doğa için yazabiliriz. 

Devamını oku...

garip bir hikaye - olcysmskkk

Şimdilerde klavyeyle vatan kurtaran günümüz ergenlerinin henüz ana rahmine düşmediği günlerde, Burhan Çaçan’ın “Liseli Vardı Ya, Ah O Liseli” şarkısını halka arz ettiği dönemde, 2004 yazının Haziran ayında liseden mezun olmuştuk. Üniversite sınavına hazırlanmaktaydık ve sınavı kazanmak için motivasyon kaynağımız sağlamdı. Bizler, üniversitede kızların teklif ettiği sanrısıyla yaşayan bir arkadaş grubuyduk. Muhtaç olduğumuz kuvveti vücudumuzdaki asil hormonlara borçluyduk. Mezuniyetten sonra, beşinci günün şafağında doğuya baktık ve mahallemizin havalı kolej kızı Berna’nın sokağın başından bize doğru yürüdüğünü gördük. Bir cisim yaklaşmaktaydı. Çok tanımadığımız ama tanımlayabildiğimiz bir cisim. Berna…

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.