MeoEdebiyat - Kısa Öyküler Blog
MeoEdebiyat - Kısa Öyküler Blog Pic.Source: "Evil World" by era7 @deviantart.com

MeoÖykü - Kısacık Bir Sosyopatik Gerçekçi Vahşet Öyküsü (+18)

  Mideniz kaldıramadığı öyküler vardır; bazen de yüreğinizin kaldıramadığı gerçekler.. Kanınızı donduran insandan bozma adilikler vardır yaşamda, uzak kalmaya çalıştıkça biz yok sayabildiğimizi zannettiğimiz! Ama orada, hepsi oralarda bir yerlerde yaşanıyor. Biz dur demedikçe, katli vaciplerin kanları akmadıkça garip ve ruhları harcanmışlar dünyanın kara lekesi olarak kalacak. Kısa bir manyakça öykü ve gerçek yazımızda. Okumanızı tavsiye etmem, ama okunmalı!

Gerisini gerçeğin anlatımı olan bir haber yazısına bırakıyorum.

GERÇEK HABER METNİ (Hürriyet):

AKSARAY’da 5 çocuk babası 46 yaşındaki A.K., cinsel ilişkiye girip hamile bıraktığı 13 yaşındaki kızı Ü.K.'nin dünyaya getirdiği bebeği, bir taşın altına bırakarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı.

Tacizci babaya aile infazı
Kentin Karasu Köprüsü yakınındaki bir dere kenarında geçen perşembe günü taşların arasına gizlenen bir bebek cesedi bulundu. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Aksaray’daki tüm hastanelerin doğum kayıtlarını inceledikten sonra adreslere giderek bebeklerin hayatta olup olmadığını kontrol etti. Niğde’nin Bor İlçesi’ne bağlı Obruk Köyü’nde oturan 13 yaşındaki Ü.K.’nin evine giderek dünyaya getirdiği bebeği görmek isteyen polis ekibi, bebek bulunmayınca aile fertlerini sorguya aldı ve korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Kamyon şoförlüğü yapan A.K. sorgusunda, amcasının oğluna kaçtıktan sonra tekrar eve dönen kızı Ü.K. ile kızlık zarı kontrolü yapmak için eşi 44 yaşındaki S.K.'nin gözü önünde ilişkiye girdiğini, daha sonra kızıyla birkaç kez daha cinsel ilişkide bulunduğu onu hamile bıraktığını itiraf etti. Karakuş polise verdiği ifadede olayı şöyle anlattı:

“Kızım eve dönünce kızlık kontrolü yapmak için eşimin yanında önce kızımın cinsel organına parmağımı soktum. Ancak bu şekilde kız olup olmadığını anlayamayınca ilişkiye girdim. dedi. Daha sonraki günlerde bir kaç kez daha kızımla ilişkiye girdim. 5 ay sonra hamile olduğunu fark ettik. Doktora götürdük ancak bebeğin 5 aylık olduğunu ve alamayacağını söyledi. Kızım Ü.K.’yi eve kapattık. Odadan hiç çıkarmadık. Doğum sancıları çekince de Aksaray Şammaz Vehbi Ekecik Kadın ve Çocuk Hastanesi’ne götürdük. Doğum burada gerçekleşti. Doğum ücreti olarak 50 YTL verip, kalan 104 YTL için ise senet yaptık. Bebeği alıp eve gidemezdik. Aksaray Karasu Köprüsü yakınlarında bir taşın altına bıraktık.” Gözaltına alınan anne S.K. da kızı ile ilişkiye girmemesi için eşi A.K.'yı uyardığını ancak kendisini dinlemediğini bu nedenle eşiyle tartıştığını söyledi. 13 yaşındaki Ü.K. ise polisteki ifadesinde tecavüz olayını doğrulayarak, “Babam benimle ilişkiye girdi. Çok korktum. Ne olduğunu anlayamadım. Çok ağladım. Bebek doğunca bir yere bıraktık” diye konuştu. Kızını hamile bırakıp, dünyaya gelen çocuğu öldürdüğünü itiraf eden A.K. sorgusundan sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anne S.K., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, Ü.K. ise Aksaray Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Ahmet Girgin Çocuk Yuvası’nda koruma altına alındı.

Kaynak: Hürriyet

 

En acınası durum da böyle hikayeleri okumadığımız sürece, iyi bir dünyada yaşıyor olduğumuzu farz etmek! 

Bu hikayede anlatılanların ne kadar gerçek olduğunu özümseyerek, bunların cezasını vermediğimiz sürece.. Hala ruhlarından kan akan çocukların gözyaşlarında travmaları yaşayacağız. Ya da bu cehenneme dönmüş dünyadaki zebanilerin mutlu mutlu vahşetlerini yaşamalarını izlemeye devam edeceğiz. 

Meo - 2019
MeoEdebiyat - Kısa Öyküler Blog
'Mehmet Şentürk

 

Son DüzenlenmeCuma, 09 Aralık 2022 02:11
(1 Oyla)
Okunma 1182 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.