MeoEdebiyat Şiir Blog - Aşk Şiirleri, Sensiz Şiirler

Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Erkut Küçükşahin - Yazma

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erkut Küçükşahin - Yazma" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erkut Küçükşahin'in, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Yazma" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Erman Yalçın, Enes Demiray
Müzik: Enes Demiray
Düzenleme: Çağatay Kadı, Evren Arkman
Yönetmen: Selçuk Demirci

Devamını oku...

Ülkü Temur feat. Derviş Gökmen - Karadeniz'i Ayır Ortadan

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ülkü Temur feat. Derviş Gökmen - Karadeniz'i Ayır Ortadan" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ülkü Temur feat. Derviş Gökmen'in, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Karadeniz'i Ayır Ortadan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ülkü Temur
Düzenleme: Habip Çemç
Yönetmen: Furkan Yılmaz

Devamını oku...

Bizim Gönül - Sevdanın Külleri

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Bizim Gönül - Sevdanın Külleri" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bizim Gönül'ün, Efemir etiketiyle yayınlanan "Sevdanın Külleri" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Bizim Gönül
Düzenleme: Seçkin Özer
Yönetmen: Onur Kök

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Ozan Demirhan - Karadeniz Gibiyim

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ozan Demirhan - Karadeniz Gibiyim" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ozan Demirhan'ın, BCB Müzik etiketiyle yayınlanan "Karadeniz Gibiyim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ozan Demirhan
Düzenleme: Hakan Geyik
Yönetmen: Ayhan Yıkgeç

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Serkan Aytan - Nuranım

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Serkan Aytan - Nuranım" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Serkan Aytan'ın, Özlem Plak etiketiyle yayınlanan "Nuranım" albümünde yer alan "Nuranım" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Halil İbrahim Aytan
Düzenleme: Zeki Salihoğlu

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Turan Şahin - Kuymak

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Turan Şahin - Kuymak" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Turan Şahin'in, Alfa7 etiketiyle yayınlanan “Kuymak" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.
#kuymakmi#muhlamami

Söz: Onay Şahin
Müzik: Turan Şahin
Düzenleme: Mustafa Bülent
Yönetmen: Vedat Uyar

netd

Devamını oku...

Altan Civelek - Hüzün

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Altan Civelek - Hüzün" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Altan Civelek'in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Karayel" albümünde yer alan "Hüzün" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Altan Civelek, Fatih Sultan Kar
Müzik: Altan Civelek, Salih Yılmaz
Düzenleme: Onur Gügül

Devamını oku...

Behçet Gülas - Gül Ektim

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Behçet Gülas - Gül Ektim" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Behçet Gülaş'ın, Dark'n Dark Music etiketiyle yayınlanan "Gül Ektim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Behçet Gülaş
Düzenleme: Uğur Varol
Yönetmen: Hasan Tual

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

İslam Yıldız - Canımsın

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "İslam Yıldız - Canımsın" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

İslam Yıldız'ın, CMP Müzik etiketiyle yayınlanan "Canımsın" albümünde yer alan "Canımsın" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: İslam Yıldız
Yönetmen: Cevdet Gümüş

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Serhat Şahin - Yolunda

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Serhat Şahin - Yolunda" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Serhat Şahin'in, Asya Müzik etiketiyle yayınlanan "Yolunda" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Serhat Şahin
Düzenleme: Yıldıray Yanlı
Yönetmen: Azam Yılmaz (Meksila Yapım)

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

veya
x
Kayıt ol
x

veya
hesap oluştur