Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Burak King - Gidesim Var

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Burak King - Gidesim Var" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

ASLVN feat. Sinan Ceceli - Veyo

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "ASLVN feat. Sinan Ceceli - Veyo" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Murat Boz - Gece

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Murat Boz - Gece" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Ceren Cennet - Haspam

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Ceren Cennet - Haspam" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Aynur Aydın - Diğer Yarın

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Aynur Aydın - Diğer Yarın" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Anıl Piyancı - Boşver

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Anıl Piyancı - Boşver" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.