Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio)
Spotify : http://wedia.link/SeniSeverdimSpotify
Apple : http://wedia.link/SeniSeverdimApple
Fizy :

Devamını oku...

MeoDeneme - Beni Hatırla

Kategori Denemeler Blog

Unuttuğun zaman kelimlerimin başladığı o durgun denizlerle, cümlelerimin bittiği o engin çölleri; beni hatırla. Kurguladığın o yazarı, kurgulanmış o yalanları ve gelecek kaygılarına bulanmış gencecik çocukları düşün. Hatırla yalnızlığa gömülmüş gecelerin sessizliğine tokat gibi şiirlerimi, yalın yalın yola döktüğüm tüm ümitlerimi topla kırıntılarla kaybolmazsın belki bensiz yollarda. O yüzden ne zaman yaşamın insanlıktan çıkmış olgunluğunu görürsen gözlerinde kırmızı damarları parçalayan yaşlarla, son çaren: beni hatırla! (Deneme yazımızın devamı yazımızda. Keyifli okumalar.)

Devamını oku...

Arma Kan - Zaman

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Arma Kan - Zaman " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Arma Kan'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Zaman" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Arma Kan

netd müzik'te bu ay http://bit.ly/nd-buay

Devamını oku...

Atak - Dağınık Manalar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Atak - Dağınık Manalar " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Atak'ın, Sofistikal etiketiyle yayınlanan "Evrim" albümünde yer alan "Dağınık Manalar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz : Atak
Müzik : Berkay Duman
Mix&Mastering&Kayıt : Neşet Kılıç
Bağlama : Murat Canbolater

Devamını oku...

Ferman Toprak - Sen Yoksun

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Sen Yoksun " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Sen Yoksun" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: İbrahim Tatlıses
Müzik: Kevork Noray Demirci
Düzenleme: Serdar Erkan

Devamını oku...

Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Cevdet Bülbül
Düzenleme: Fuat Özbaylar

Devamını oku...

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz'ın, Mod Records etiketiyle yayınlanan "Kimin İstersen Ol" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Dilara Ural- Berk Sapmaz (Rap Verse)
Düzenleme: Mertcan Gürbüz

Devamını oku...

Emre Sertkaya - Gel Gönül

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Emre Sertkaya - Gel Gönül " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Emre Sertkaya'nın, Çimen's Yapım etiketiyle yayınlanan "Mazlum Çimen Benim İçin Söylenenler" albümünde yer alan "Gel Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Yasemin Göksu Demir
Müzik: Mazlum Çimen

netd müzik'te

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.