Zakkum - Gülü Susuz - (Official Video) 4K

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Zakkum - Gülü Susuz - (Official Video) 4K " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Abone OL( Subscribe): http://bit.ly/28R8iGZ
Dinlemek ve İndirmek için Lütfen Tıklayınız :
https://backl.ink/98481247

ZAKKUM

Devamını oku...

Ufuk Beydemir - Sevda Gibi

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ufuk Beydemir - Sevda Gibi" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ufuk Beydemir'in, Zoom etiketiyle yayınlanan "Sevda Gibi" albümünde yer alan "Sevda Gibi" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ufuk Beydemir
Düzenleme: Ufuk Beydemir
Yönetmen: Ahsen Eser
Görüntü Yönetmeni:

Devamını oku...

Pitch Black Process feat. Hayko Cepkin - Zahid Bizi Tan Eyleme

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Pitch Black Process feat. Hayko Cepkin - Zahid Bizi Tan Eyleme" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Pitch Black Process feat. Hayko Cepkin'in, 1877 Müzik etiketiyle yayınlanan "SIR" albümünde yer alan "Zahid Bizi Tan Eyleme" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Muhyî
Müzik: Anonim
Düzenleme: Pitch Black

Devamını oku...

Ayça feat. Cem - Yürü Anca Gidersin

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ayça feat. Cem - Yürü Anca Gidersin" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ayça feat. Cem'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Yürü Anca Gidersin" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Yıldız Tilbe
Düzenleme: Ercan Bal
Yönetmen: Okan Boyar
Prodüktör: Firuz Anlı

Devamını oku...

Taksim Trio & Derya Uluğ - Haram Geceler

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Taksim Trio & Derya Uluğ - Haram Geceler" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Taksim Trio & Derya Uluğ - Haram Geceler

Aklım başımda değil ki
Sebebini bilmiyorum
Bize nazar değdi inan
Adım gibi biliyorum
Yine bana haram geceler
Senin için, ağlıyorum
Yar yine bana,

Devamını oku...

Sıla - Karanfil | Harbiye 2019

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Sıla - Karanfil | Harbiye 2019" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sıla - Karanfil

Oysa kendimden emindim
Ona bir anda suç oldum
Heder etti keyfe keder
Beni kafesledi kuş oldum

Hiç olmazsa yılda bir gün
An beni al bir karanfil tak
Benden

Devamını oku...

Taksim Trio & Eda Baba - Gül Güzeli

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Taksim Trio & Eda Baba - Gül Güzeli" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Taksim Trio & Eda Baba - Gül Güzeli

Elini son defa yanağıma koy
İstemiyorsan giderim giderim
Serin bir sonbahar akşamında söz
İsmini unutur silerim silerim
Tuttuğun kalem olsa yüreğinin elleri
Bir

Devamını oku...

Irmak Arıcı - Dipsiz Kuyum

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Irmak Arıcı - Dipsiz Kuyum" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.