MeoEdebiyat - Haberler ve Gelişmeler
MeoEdebiyat - Haberler ve Gelişmeler

MeoEdebiyat - İlk Aforizma Kitabımız Yolda

Öne Çıkan

  MeoEdebiyat olarak Meo'nun (Mehmet Şentürk) kaleminden çıkmış binlerce yazı ile günden güne büyüyoruz. Elbette internetin büyük okyanusuna bıraktığımız bu özgür eserlerimizin yanı sıra kendimize sakladığımız eserlerimiz de var. Yeni kitabımız "Yalnızlığın Aforizmaları" 44 Yayıncılık aracılığıyla önümüzdeki ay içerisinde raflardaki yerini alacak.

  Öncelikle heyecanlıyız. 2015 yılından bu yana kendim için özel bir not defteri olarak tuttuğum "Yalnızlığın Aforizmaları" isimli aforizma (özlü sözler) derleme kitabım artık pişti, oldu ve kitap raflarında taze taze tütmeye hazır. Yalnızlık kokan, yalnızlığı arayan-aratan ve tanımlayan bu güzel derlemeden keyif almanız için kısa kısa bilgiler vereyim. Detayları ve onlarca aforizmayı kitabımız çıktığı anda Facebook/Instagram ve MeoEdebiyat.com adresi üzerinden eş zamanlı olarak almaya başlayacaksınız.

  Şimdilik esenlikler diliyor ve yeni kitabımızda tüm okurlarımızın kendilerinden parçalar bulabileceği huzurlu okumalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde gelişmeler Haberler bölümümüzden yeniden bildirilecektir.

Biraz heyecanınızı bastırmak için yeni kitabımızdan bir adet uzun aforizmanın ilk cümlelerini paylaşıyoruz, resmin üzerine geldiğinizde ilgili aforizma açılacaktır:

Ekran Alıntısı

Şimdiden keyifli okumalar.

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Haberler ve Bilgiler
'Mehmet Şentürk

 

Son DüzenlenmePazartesi, 05 Kasım 2018 01:55
(3 oy)
Okunma 4838 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.