Ağustos 02, 2022

MeoAfo - En İyi Arkadaşın Ölmesi

En iyi arkadaşın diye biri var hayatında, çok tanıdık ve bir o kadar yabancı; adı SEN. İşte birgün onun vesveseleri ve heyezanları öldüğünde, suskunlaştığında tüm feza, hiçbir yıldız aydınlatmaz yolu-yönü…
Ağustos 02, 2022

MeoDeneme - Ölüm ve Biz

Ölüm bizlere atanmış en güzel görev, ağır aksak ve tembelce yerine getirmekten hiç hoşnut olmadığımız; günü gelince de en büyük isyanlara kapıldığımız.. (Kısa bir deneme yazımız bağlantıda dostlar.)
Mayıs 03, 2022

MeoEdebiyat - Mevsimlik Elektronik Edebiyat Dergimiz

   MeoEdebiyat kişisel edebiyat blogu olarak uzun yıllardır açık olan edebiyat köşemizde sizlere sunduğumuz eserleri dört mevsim başlığında olacak şekilde yılda dört sayı halinde çıkarmaya karar verdik. 
Nisan 12, 2022

MeoŞiir - Kibir

Ayna karşısında eriyen gerçeklik,Ruhun ateşinde eriyik kayaçlar,Gözlerin pusunda kaybolmuş varoluş,Zamanın kıskacında çırpınan gizem bu kibir denilen. (Kibir konulu şiirimizin devamı yazıda. Başlığa tıklayıp okuyabilirsiniz.)
Nisan 11, 2022

MeoDeneme - Ruhumuzun Hasıraltı Tozları

Ruhumuzda gizlediğimiz o kabul edilmeyen ama orada dikilitaş gibi duran sanat eserlerimiz var! Yaşanmışlıkların arasından çöpe atmak yerine tam gönlümüzün ortasındaki oturma odasında her gün girip çıktığımız düşüncelerimizin altına gizlediğimiz…
Nisan 01, 2022

MeoŞiir - Hangi Sorunun Cevabısın?

Hangi sorunun cevabısın ey aşk! Hangi yalanlardan süzüldün bu kadar parlak,Hangi yangınlarla taşlaştın,Ve hangi hissiyatın loş yansımasısın. (şiirin devamı yazımızda..)
Mart 15, 2022

MeoDeneme - İki Yakada Tek Dikbaş

Biz o inat! Biz o köprüde iki boynuzlu ataerkil... Biz seninle sen ile benden kalan üstü kalsınlar! Biz henüz denilemeyen garip bir zarftan ibaret, içerisinde iki kişi var, toplamında yalnızca…
MeoEdebiyat - Haberler ve Gelişmeler
MeoEdebiyat - Haberler ve Gelişmeler

MeoEdebiyat - İlk Aforizma Kitabımız Yolda

Öne Çıkan
  Yalnızlığın Aforizmaları

  MeoEdebiyat olarak Meo'nun (Mehmet Şentürk) kaleminden çıkmış binlerce yazı ile günden güne büyüyoruz. Elbette internetin büyük okyanusuna bıraktığımız bu özgür eserlerimizin yanı sıra kendimize sakladığımız eserlerimiz de var. Yeni kitabımız "Yalnızlığın Aforizmaları" 44 Yayıncılık aracılığıyla önümüzdeki ay içerisinde raflardaki yerini alacak.

  Öncelikle heyecanlıyız. 2015 yılından bu yana kendim için özel bir not defteri olarak tuttuğum "Yalnızlığın Aforizmaları" isimli aforizma (özlü sözler) derleme kitabım artık pişti, oldu ve kitap raflarında taze taze tütmeye hazır. Yalnızlık kokan, yalnızlığı arayan-aratan ve tanımlayan bu güzel derlemeden keyif almanız için kısa kısa bilgiler vereyim. Detayları ve onlarca aforizmayı kitabımız çıktığı anda Facebook/Instagram ve MeoEdebiyat.com adresi üzerinden eş zamanlı olarak almaya başlayacaksınız.

  Şimdilik esenlikler diliyor ve yeni kitabımızda tüm okurlarımızın kendilerinden parçalar bulabileceği huzurlu okumalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde gelişmeler Haberler bölümümüzden yeniden bildirilecektir.

Biraz heyecanınızı bastırmak için yeni kitabımızdan bir adet uzun aforizmanın ilk cümlelerini paylaşıyoruz, resmin üzerine geldiğinizde ilgili aforizma açılacaktır:

Ekran Alıntısı

Şimdiden keyifli okumalar.

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Haberler ve Bilgiler
'Mehmet Şentürk

 

Son DüzenlenmeSalı, 20 Kasım 2018 00:54
(0 oy)
Okunma 2862 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.