Temmuz 01, 2020

MeoŞiir - Siyaha Beyaz - hakkarifm.com'a özel şiir

SİYAHA BEYAZ Tonlarımız nettir bizim, Doğruya açar bembeyaz kanatlarımız. Kötülüğün parladığı her gündüze, Karanlığımız örteriz, öfkemiz ise simsiyah gerektiğinde.
Haziran 22, 2020

MeoDeneme - Beni Hatırla

Unuttuğun zaman kelimlerimin başladığı o durgun denizlerle, cümlelerimin bittiği o engin çölleri; beni hatırla. Kurguladığın o yazarı, kurgulanmış o yalanları ve gelecek kaygılarına bulanmış gencecik çocukları düşün. Hatırla yalnızlığa gömülmüş…
Mayıs 29, 2020

MeoŞiir - Seni Düşünmek

Seni düşünmek,Bir anda derinlerden yükselmek,Sessizliğini kırmak makus talihin,Umutlanmak çölün ortasında yağmur kokusunda.
Nisan 03, 2020

MeoAfo - Bahar Gelecek de Biz Kışta!

Belki yine o bahar, o tarihte, o güneşle, o sabah serininde gelecek; yine çiçek açacak ovalar, değişecek güneşe nazire yörüngesel mevsimler! Ancak biz yine kendi pisliğimizin, kendi solmuşluğumuzun karantinasında kapalı…
Mart 04, 2020

MeoAfo - Yalnızlığı En İyi Tanımlayan 10 Aforizma

Aforizma yazım sürecimizde yalnızlık her zaman sıkça tanımladığım bir konu olmuştur. Hem eski hem de bu başlık için yeniden yazılmış 10 adet yanlızlık tanımını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Mart 04, 2020

MeoÖykü - En Gerçek Masal

  Sana hiç masal anlatmamış olabilirler, asla sayfalarını çevirmemiş olabilir ilgili bir ebeveyn senin gözünün önünde farklı evrenlerin. Seni kimse senin istediğin gibi sevmemiş olabilir ve henüz masalları yaşamamış olabilirsin.…
Mart 04, 2020

MeoAfo - Aşkın Aforizmaları

Aşkı her yönüyle tanımladık zaman zaman aforizmalarımızda. Burada sizler için seçtiğimiz en iyi aşk aforizmalarını paylaşalım istedik.

Mehmet Şentürk

Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sura İskəndərli - Seni Severdim (Audio)
Spotify : http://wedia.link/SeniSeverdimSpotify
Apple : http://wedia.link/SeniSeverdimApple
Fizy :

Devamını oku...

MeoDeneme - Beni Hatırla

Kategori Denemeler Blog

Unuttuğun zaman kelimlerimin başladığı o durgun denizlerle, cümlelerimin bittiği o engin çölleri; beni hatırla. Kurguladığın o yazarı, kurgulanmış o yalanları ve gelecek kaygılarına bulanmış gencecik çocukları düşün. Hatırla yalnızlığa gömülmüş gecelerin sessizliğine tokat gibi şiirlerimi, yalın yalın yola döktüğüm tüm ümitlerimi topla kırıntılarla kaybolmazsın belki bensiz yollarda. O yüzden ne zaman yaşamın insanlıktan çıkmış olgunluğunu görürsen gözlerinde kırmızı damarları parçalayan yaşlarla, son çaren: beni hatırla! (Deneme yazımızın devamı yazımızda. Keyifli okumalar.)

Devamını oku...

Arma Kan - Zaman

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Arma Kan - Zaman " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Arma Kan'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Zaman" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Arma Kan

netd müzik'te bu ay http://bit.ly/nd-buay

Devamını oku...

Atak - Dağınık Manalar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Atak - Dağınık Manalar " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Atak'ın, Sofistikal etiketiyle yayınlanan "Evrim" albümünde yer alan "Dağınık Manalar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz : Atak
Müzik : Berkay Duman
Mix&Mastering&Kayıt : Neşet Kılıç
Bağlama : Murat Canbolater

Devamını oku...

Ferman Toprak - Sen Yoksun

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Sen Yoksun " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Sen Yoksun" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: İbrahim Tatlıses
Müzik: Kevork Noray Demirci
Düzenleme: Serdar Erkan

Devamını oku...

Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Cevdet Bülbül
Düzenleme: Fuat Özbaylar

Devamını oku...

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz'ın, Mod Records etiketiyle yayınlanan "Kimin İstersen Ol" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Dilara Ural- Berk Sapmaz (Rap Verse)
Düzenleme: Mertcan Gürbüz

Devamını oku...

Emre Sertkaya - Gel Gönül

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Emre Sertkaya - Gel Gönül " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Emre Sertkaya'nın, Çimen's Yapım etiketiyle yayınlanan "Mazlum Çimen Benim İçin Söylenenler" albümünde yer alan "Gel Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Yasemin Göksu Demir
Müzik: Mazlum Çimen

netd müzik'te

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.