Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yaz Yağmurum (feat. Onur Betin)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Yaz Yağmurum (feat. Onur Betin)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Provided to YouTube by Netd Müzik Video Dijital Platform A.Ş.

Yaz Yağmurum (feat. Onur Betin) · Şehinşah · Şehinşah · Onur Betin · Ufuk Yıkılmaz · Onur Betin

Yaz Yağmurum

℗ Doğan Müzik Yapım

Devamını oku...

Cihan Mürtezaoğlu - Hangi Yol (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Cihan Mürtezaoğlu - Hangi Yol (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

#CihanMürtezaoğlu'nun "#HangiYol" teklisi tüm dijital platformlarda!

Apple Music: https://apple.co/2MUVFMF
iTunes: https://apple.co/2MUVFMF
Spotify: https://spoti.fi/2UM5jUD

Devamını oku...

Ayçin Asan - Dön Desem (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Ayçin Asan - Dön Desem (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

#AyçinAsan'ın #EvetNeSöylüyoduk EP'si tüm dijital platformlarda!

Apple Music: https://apple.co/2Do6HGy
iTunes: https://apple.co/2Do6HGy
Spotify: https://spoti.fi/2UKbDQU

Devamını oku...

Ezhel - Felaket (Official Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Ezhel - Felaket (Official Audio)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ezhel - Felaket / 2019 Koal, Produced By: Bugy, Mixed and Mastered by: Lex Barkey, Artwork Design: Cihan Kılıç

Devamını oku...

MERO - OLABILIR (OFFICIAL VIDEO)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "MERO - OLABILIR (OFFICIAL VIDEO)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

OLABILIR jetzt überall verfügbar:
https://MERO.lnk.to/Olabilir

UNIKAT ab dem 27.09.2019 überall verfügbar. JETZT vorbestellen:
https://MERO.lnk.to/UNIKAT

OFFIZIELLES MERO MERCH:
https://www.mero-shop.de

Devamını oku...

Mabel Matiz - Comme Un Animal

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Mabel Matiz - Comme Un Animal" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Mabel Matiz'in, Zoom etiketiyle yayınlanan "Maya" albümünde yer alan "Comme Un Animal" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Mabel Matiz
Düzenleme: Mark Dobson
Yönetmen: Gözde Karaoğlan
Görüntü Yönetmeni:

Devamını oku...

Serra Arıtürk - Kendimi Bilmeden

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Serra Arıtürk - Kendimi Bilmeden" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Serra Arıtürk'ün, Wovie & DMC etiketiyle yayınlanan "Kendimi Bilmeden" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Serra Arıtürk
Düzenleme: Osman Çetin
Yönetmen: Serdar Börcan
Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız

Devamını oku...

Demet Akalın - Esiyor

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Demet Akalın - Esiyor" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Demet Akalın'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Ateş" albümünde yer alan "Esiyor" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Ayla Çelik & Şebnem Sungur & Gökhan Tepe & Serdar Aslan
Müzik: Ayla Çelik

Devamını oku...

Taha Özer - Vay Canına

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Taha Özer - Vay Canına" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Taha Özer'in, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Vay Canına" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Çağlar Paliç
Düzenleme: Caner Tepecik
Yönetmen: Tayfun Burus

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Yüksek Sadakat - Beklediğim Ne Varsa Sensin

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Yüksek Sadakat - Beklediğim Ne Varsa Sensin" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Yüksek Sadakat'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Beklediğim Ne Varsa Sensin" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Kutlu Özmakinacı
Düzenleme: Kutlu Özmakinacı, Serkan Özgen, Uğur Onatkut, Mehmet Kenan Vural,

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur