Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

MeoÖykü - Yasak Öpücükler

Kategori Kısa Kısa Aşk Öyküleri

Görüşmenin, sevgileşmenin, ellerin ve dudakların her daim birbirine binlerce değişkenli sosyal zindanlarda yasak görüldüğü taşlıklarda büyümüştü Ahmet. Dağlar kadar yalnız, onlar kadar yüksek boyuyla onların kuraklığını sığdırıyordu yalnızlığına. Ancak bir gün gelecek yasak bir tutkunun ne kadar da nefis bir tercih olduğunu kısa süreliğine de olsa yaşayacaktı; henüz bilmese de.. [Kısa ve gerçek bir aşk öyküsü yazımızda. Devamını okumak için tıklayın! Keyifli okumalar. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızla yenilerine ilham olmayı unutmayın.]

Devamını oku...

MeoDeneme - Kalabalıklar mı Yoksa Yalnız Bizsiz?

Kategori Denemeler Blog

Yüzyılların en sevgili klişesiydi "kalabalıklar içinde yalnız olmak", biraz olsun yalnız kalmak, kalabalığımızı ve sosyal kuramcılığımızı reddedercesine övünmek yalnızlığımızın o eşsizliğiyle! Halbuki hiçbirimiz eşsiz değildik, eşsiz zannetmek dışından birbirinden bağımsız görünen ortak mitoslarımızı.. [Kısa bir deneme yazısı ektedir, keyifli okumalar.]

Devamını oku...

Erdi Gökçek ft. Her Neyse - Çok Yakınımda (Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek ft. Her Neyse - Çok Yakınımda (Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

söz/müzik : Erdi Gökçek
Düzenleme: Berk Bekar

spotify
https://open.spotify.com/track/36gjuY...
iTunes
https://music.apple.com/us/album/%C3%...


Yönetmen : Candaş Orhan

Kurumuş yaprakların arasında

Devamını oku...

Erdi Gökçek - Aklım Karışınca (Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek - Aklım Karışınca (Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

söz/müzik : Erdi Gökçek
Düzenleme: Kerem Oktay Bilgici

Gitarlar: Kerem Oktay Bilgici
Davul : Tümerkan Aldanmaz

Spotify
https://open.spotify.com/track/6vdjsL...
iTunes

Devamını oku...

adamlar - sarılırım birine (erdi gökçek cover) #adamlar #dünyagünlükleri #sarılırımbirine

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "adamlar - sarılırım birine (erdi gökçek cover) #adamlar #dünyagünlükleri #sarılırımbirine" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Adamlar‘den “Sarılırım Birine“ adlı şarkıyı yorumladım.

Söz&müzik : Tolga Akdoğan

Gıybet çok
Kıymeti yok
Yarının hayali
Bugüne yeter mi
İçimi sıkar
Yoluma uzanır
Dünden yaralarım
Yarına giderli
Sarılırım birine
Hatırlatır

Devamını oku...

Erdi Gökçek - Sen Bi Yolunu Bul (Official Lyric Video) #erdigökçek #senbiyolunubul

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek - Sen Bi Yolunu Bul (Official Lyric Video) #erdigökçek #senbiyolunubul" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

#senbiyolunubul


"Sen Bi Yolunu Bul" tüm dijital platformlarda!
Apple Music: https://music.apple.com/tr/album/sen-...
Spotify: https://open.spotify.com/album/2mYnEO...
iTunes:

Devamını oku...

Erdi Gökçek - Sen Yoksun

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek - Sen Yoksun" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erdi Gökçek, Kınay Production etiketi ile yayınlanan "Çok Yakınımda" isimli EP albümünde yer alan Sen Yoksun isimli parçası ile sizlerle.


Söz&Müzik: Erdi Gökçek
Düzenleme: Berk Bekar

Bugün senin doğum

Devamını oku...

Horsehead Nebula (Original Mix)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Horsehead Nebula (Original Mix)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Provided to YouTube by Base79

Horsehead Nebula (Original Mix) · Erdi Gokce

Bundle Vol. 2

℗ Wind House Music

Released on: 2014-09-04

Auto-generated by YouTube.

Devamını oku...

Erdi Gökçek - Aklım Karışınca

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek - Aklım Karışınca" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erdi Gökçek'in, Kınay Production etiketi ile yayınlanan "Çok Yakınımda" isimli EP albümünün çıkış parçası Aklım Karışınca ile sizlerle.


Söz&Müzik: Erdi Gökçek
Düzenleme: Oktay Bilgici


AKLIN KARIŞINCA
BENİ DE KARIŞTIRIYORSUN

Devamını oku...

Erdi Gökçek - Şehir Işıkları

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Erdi Gökçek - Şehir Işıkları" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erdi Gökçek, Kınay Production etiketi ile yayınlanan "Çok Yakınımda" isimli EP albümünde yer alan Şehir Işıkları isimli parçası ile sizlerle.


Söz&Müzik: Erdi Gökçek
Düzenleme: Berk Bekar

Sıkılmıştım, hep adını

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

veya
x
Kayıt ol
x

veya
hesap oluştur