MeoAfo - Bahar Gelecek de Biz Kışta!

Kategori Aforizmalar Blog

Belki yine o bahar, o tarihte, o güneşle, o sabah serininde gelecek; yine çiçek açacak ovalar, değişecek güneşe nazire yörüngesel mevsimler! Ancak biz yine kendi pisliğimizin, kendi solmuşluğumuzun karantinasında kapalı kalacağız zoraki. Ne de çok severdik baharları halbuki! Keşke dünyayı çiçeksiz de sevebilseydik, başımıza gelenler tüm bu sevgisiz ve açgözlü saldırganlığımızın taptaze meyvesi..
- Meo
Devamını oku...

Ezginin Günlüğü - İnsan Sever Bir Kere [ İstanbul Gibi © 2015 Çimens Yapım ]

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ezginin Günlüğü - İnsan Sever Bir Kere [ İstanbul Gibi © 2015 Çimens Yapım ]" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

İstanbul Gibi © 2015 Çimens Yapım

Itunes: https://apple.co/2I3WeBL
Spotify: https://spoti.fi/2YS97pj
Fizy: http://bit.ly/2EAbEwu
Deezer:

Devamını oku...

İnsan Olmak 1 | İlk Adımlar [Becoming Human - First Steps]

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "İnsan Olmak 1 | İlk Adımlar [Becoming Human - First Steps] " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

İnsan oluşumuzun hikayesi, bizim hikayemiz!
Nova'nın Becoming Human adlı belgeselinin ilk bölümünü (first steps) Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Devamını oku...

BBC - İnsan Beyni - 1/3 (Akıllan)Türkçe

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "BBC - İnsan Beyni - 1/3 (Akıllan)Türkçe " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Zihin Oyunları & Pozitif Düşünce Belgeseli - Türkçe Dublaj

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Zihin Oyunları & Pozitif Düşünce Belgeseli - Türkçe Dublaj " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

İlk İnsanlar - Türlerin Kökeni / Evrim (Bilim ve Belgesel)

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "İlk İnsanlar - Türlerin Kökeni / Evrim (Bilim ve Belgesel) " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Kimi eksik ve yanlış bilgiler de olsa Homo Sapiens'in (yani bugünkü insanın) evrimine ilişkin hazırlanmış genel bir belgesel.

► Abone olmak için: https://bit.ly/2QnN8WJ

Kesinlikle izlemeniz gereken seriler:

Devamını oku...

Asteklerin Güneşe İnsan Kurban Ettikleri Kesin Anacak 4 Günde Seksenbin Kişiyi Güneşe Kurban Ettikle

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Asteklerin Güneşe İnsan Kurban Ettikleri Kesin Anacak 4 Günde Seksenbin Kişiyi Güneşe Kurban Ettikle " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Leninin Hayatı (Türkçe)

Kategori Belgesel Blog

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Leninin Hayatı (Türkçe)" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.