MeoAfo - Umutsuzluk

Kategori Aforizmalar Blog

Yalnızca umudun olduğu yerde umutsuzluk olur; yalnızca sevginin olduğu yerde özlem.. Yalnızca senin olduğunu varsaydığım bir evrende sensizlik vardır! Ben ne umutsuz kalmalıymışım ne de sensiz. Hepsini ben kurgulamışım, hepsi bana ait kırıklarmış, sadece benim kendimi kanatabildiğim. Birileri gelip, ecel terleri siliyormuş sadece senelerdir, mutluluk adı altında. Hep ölüşümde anlıyorum, her yalnız kalışımda, kolayca.
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Umut Karanlığı

Kategori Aforizmalar Blog

Her ışığın umut olduğuna ikna olan ışıksız beyinler karanlıktan korkar; her umudun ışık olduğuna inanan günübirlik yaşamlar umutsuzluğun karanlığından korkar.. Tüm bunlar yanlış bir dünyada, sadece ışık altında hapsolmuş ve karanlığın özgürlüğünü, gece gökyüzünde tüm evreni göz bebeklerinde hissetmeyenlerin yaşadıkları doğal bir ışık cezasıdır.
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Aklında Tuttuğun Dilekler

Kategori Aforizmalar Blog

Gökyüzünü binlerce mutluluğa salıverilmiş dilek kaplamış, sen hala hüznündesin geçmiş yanılgılarının.. Ruhunu binlerce yürek sarmış, sen hala kavgasındasın sevdim sandıklarının.. Kimseyi görmeyecek kadar herkesi kendinden görmeyi bırak, tek sebebi bu inatçılığın. Bırak artık aklında tuttuğun dilekleri, aklın sadece yeniden kurguladığın aynı yanılgın. Gökyüzüne iyi bak, rüzgar nereden eserse orada bekliyor seni savaşman gereken dalgaların: ömründe ilk ve son kez.
- Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.