Gazapizm ft. Гарри Топор (Harry Topor) - Kayıp Cennet ( 2012 )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Gazapizm ft. Гарри Топор (Harry Topor) - Kayıp Cennet ( 2012 )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Sancak - Gel Sen Sabret (Klip Tanıtım 2)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Sancak - Gel Sen Sabret (Klip Tanıtım 2)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sancak, yeni şarkısı "Gel Sen Sabret" ile 16 Haziran Cuma günü Dokuzsekiz Müzik YouTube kanalında sizlerle!
https://twitter.com/sancakforte
https://instagram.com/sancakmusic
http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik

Devamını oku...

Erdal Toprak - Seni Seven Deli (Lyric Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve şarkı sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle DokukSekizMüzik kanalına eklenen "Erdal Toprak - Seni Seven Deli (Lyric Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erdal Toprak'ın 9 eserden oluşan 'Aşk Yokmuş Orada' albümü, dijital platformlarda ve müzik marketlerde!

Apple Music: https://apple.co/2CM5eqC
iTunes: https://apple.co/2CM5eqC

Devamını oku...

MeoAfo - Saklı Cennetler

Kategori Aforizmalar Blog

Resmileşmiş cehenneminde insan coğrafyasının cennetler saklandı balkonlara, mutsuz ruhların içindeki umutlara ve ölüm sonu vasiyetlere. Hayallere dönüştü gerçekleri yaratılmış evrenin, özenle ayrılmış insan coğrafyasına..
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Cenneti Unutan Çocuklar

Kategori Aforizmalar Blog

Cennete inanan beyaz kanatlı çocukların kanatlarını kırıp 'neden artık mutluluktan uçmuyorlar' diye sormayın, saçma.. Tüm öğretileriniz çıkarcı iyilikleriniz, gönüllü kötülükleriniz çocuklara öğrettikleriniz. Tüm bu cehennem sizin eseriniz. Cennetten kanatlarıyla inmiş çocuklara cehennemi sevdirip cenneti geri satmaya yeltendiniz. Hepiniz kötülüğünüzde ölüp gideceksiniz. Bir gün o çocuklar ise kanatlarıyla yetişip, güzelliklere uçabilecekler; dünyanızın adını da cehennem koyup bir daha geri gelmeyecekler.
- Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.