PULSARLAR (NÖTRON YILDIZLARI) TÜRKÇE BELGESEL

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "PULSARLAR (NÖTRON YILDIZLARI) TÜRKÇE BELGESEL " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Evrendeki en ürkütücü Nötron yıldızları Pulsar evrenin işleyişi evren nasıl çalışır Türkçe dublaj Uzay belgeseli
Nötron yıldızı, yıldızların yaşamlarının son bulabileceği biçimlerden biridir. Bir nötron yıldızı dev bir yıldız Tip II, Tip Ib veya Tip Ic bir süpernova olarak patladıktan sonra geri kalan kısmın kendi içine çökmesiyle oluşur.

Devamını oku...

Ufomuo - Yıldızlar (Cover)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ufomuo - Yıldızlar (Cover) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Instagram şeysimiz: https://www.instagram.com/biriyiz
Sanatçının instagram şeysi: https://instagram.com/ufomuo
Bize kokulu mailler gönderin: [email protected]

Gökyüzünde ne çok yıldız var
Biri parlak

Devamını oku...

MeoAfo - Astronomik Hayaller

Kategori Aforizmalar Blog

Biraz gökyüzü, biraz karanlık ve ona inat çok uzaklarda bile olsalar bizlere ulaşabilen rengarenk ışıklar! Bilinmeye duyulan o büyük merak ve geleceğe yönelik o hayaller. Yıkmaktan hiç çekinmediğimiz bu küçük evimizden görünen astronomik bir umut evren denilen, her haliyle. Daha da aşık oluyoruz göçmeye, evreni keşfettikçe! Günü gelince de çekip gideceğiz. En derinlere..
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Göğün Yüzü

Kategori Aforizmalar Blog

Bulutsuz, karanlık ve soğuk her gecede gökyüzünde seranat yapmaktadır yıldızlar gözlerin için, eğer sen onları dinleyebilecek kadar ışıksız bir yerdeysen! Yıldızları görmek işin ışıksız, içindeki semayı görmek için yalnız olman gerekir. İçini yalnızlıkla ve gökyüzünü karanlıkla aydınlatabilirsin bazen..
'Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.