Güncel Gürsel Artıktay - uzak yol

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Güncel Gürsel Artıktay - uzak yol" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

söz, müzik & düzenleme: Güncel Gürsel Artıktay

Devamını oku...

Aylin Coşkun ft. Hande Yener - Manzara (Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Aylin Coşkun ft. Hande Yener - Manzara (Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Aylin Coşkun'un Sinsirella albümünden merakla beklenen Hande Yener düetinin klibi manzara sizlerle...
Söz - Müzik : Mert Ekren
Düzenleme : Devrim Karaoğlu
Yönetmen : Hande Yener

Bu mu aşkın

Devamını oku...

MeoAfo - Manzaralar

Kategori Aforizmalar Blog

Ömür sonbahardan çalıntı bir manzaralar albümü, bizler her gördüğümüz güzelliğin bir araya geldiği hüzünlü bir sergi. Tek ziyaretçisi bu serginin biz, tek sahibi gizli gerçeklerin biz ve tek takdir edeniyiz; biraz resimsiz, biraz sevgisiz..
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Manzara

Kategori Aforizmalar Blog

Gidilen değil, varılan önemli olan. Ardında bırakılan değil, kavuşulan en doğru zaman. Birazcık yol ve düşüncelerini yansıttığın bir cam, aklından geçenlerdir en güzel manzaran..
'Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.