Aykut - Pervane

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Aykut - Pervane " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Musicom Prodüksiyon

Söz - Müzik : Özdemir Erdoğan PERVANE
BEN BALARISI GİBİYDİM SENDEN ÖNCE
BAK PERVANELERE DÖNDÜM SENİ GÖRÜNCE

YANA YANA KÜL OLSAM HER AN
YİNE DE SENDEN AYRILAMAM
YOLUNA

Devamını oku...

Mısırın Bilinmeyen Tarihi ÖLÜM VE SONRAKİ HAYAT 2.BÖLÜM BELGESEL İZLE TÜRKÇE DUBLAJ 2020 DOCUMENTARY

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Mısırın Bilinmeyen Tarihi ÖLÜM VE SONRAKİ HAYAT 2.BÖLÜM BELGESEL İZLE TÜRKÇE DUBLAJ 2020 DOCUMENTARY " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Mısırın Bilinmeyen Tarihi ÖLÜM VE SONRAKİ HAYAT 2.BÖLÜM BELGESEL İZLE TÜRKÇE DUBLAJ 2020 DOCUMENTARY.
Video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için ☛ http://bit.ly/2Pk7ChX Tıklayarak Kanalıma Abone Olabilirsiniz.

Devamını oku...

MARS YÜZEYİ | Bu Gezegende Neler Var?

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "MARS YÜZEYİ | Bu Gezegende Neler Var? " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Bu belgeselimizi destekleyen oynatıcılarda (4K| Ultrahd olarak izleyebilirsiniz.)
Mars Gezegeni Yüzeyi | Gezegene günümüze kadar indirilen uzay araçları, elde edilen önemli veriler, Dünya'ya gönderdikleri yüksek çözünürlüklü panoramik fotoğraflar, ve animasyonlar.

Devamını oku...

National Geographic: Mars'ta Yaşam Var Mı ? Belgeseli Full Türkçe Dublaj İzle

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "National Geographic: Mars'ta Yaşam Var Mı ? Belgeseli Full Türkçe Dublaj İzle " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Toygar Işıklı - Hayat Gibi ( Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Toygar Işıklı - Hayat Gibi ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Abone OL( Subscribe): http://bit.ly/28R8iGZ

Toygar Işıklı - Hayat Gibi
iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/hay...
Facebook:

Devamını oku...

Renksiz - Hayat [Official Audio]

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Sarı Ev Akustik kalana eklenen "Renksiz - Hayat [Official Audio] " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Renksiz’in Sarı Ev Müzik etiketiyle yayınlanan “#Hayat” isimli single'ı yayında!

Daha fazlası için kanala abone olmayı unutmayın: https://goo.gl/Dxy36W

#Renksiz - Hayat

Devamını oku...

Diğer Gezegenlerde Yaşam Var mı ? | NATİONAL GEOGRAPHİC | Türkçe Dublaj | HD |

Kategori Belgesel Blog

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Diğer Gezegenlerde Yaşam Var mı ? | NATİONAL GEOGRAPHİC | Türkçe Dublaj | HD |" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Dünya dışındaki gezegenlerde yaşam olasılığı var mı ? bununla ilgili etkileyici harika bir belgesel.
Bunun gibi belgesellerin devamı için abone olun

İyi Seyirler...

Devamını oku...

Beş Parmak Dağlarında Bir Kaç Çoban | TRT Belgesel

Kategori Belgesel Blog

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Beş Parmak Dağlarında Bir Kaç Çoban | TRT Belgesel" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Beş parmak Dağlarında Yaşayan Bir Kaç Çobanın Hikayesi ''DAĞ GİBİ''

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.