SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com)

SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com)

MeoEdebiyat olarak yaşadığım yeri de güzelleştirmeye ant içtik! Hakkari'de çalıştığım süre boyunca HakkariFM adresinde şiir programı yaparak katkı sağlamaya çalışıyorum. Hakkari ve şiiri buluşturmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde "Siyah Beyaz Dizeler" isimli programımızda yayınlanan ve canlı kaydı ile kanalımıza eklenen "SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com) " isimli şiirin canlı kaydı ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

"SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com) " dinlemek, "SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com) " sözleri ve "SiyahBeyazDizeler - Seslerin İzli - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com)" klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Siyah Beyaz Dizeler - "Seslerin İzli" - Mehmet Şentürk (meoedebiyat.com)

http://hakkarifm.com/ adresinde her Çarşamba 20.30-22.30 saatlerinde canlı yayınlanan programımızda moderatörümüz ben Mehmet Şentürk ve değerli hocamız Muhammed Murat Gözübüyük'ün okuduğu şiirleri buraya yüklüyoruz.

Şiirin Tam Metni:
SESLERİN İZİ
Gözlerin rengi unutuluyor,
Görmeye görmeye.

Hislerin derinliği kalmıyor,
Kirlene kirlene.

İnsanlar yitip gidiyor,
Kazandıkça yenilerini insanlar,
Yeni yeni dostlar.

Geçmişler silinip gidiyor,
Geleceklere eller açıldıkça,
Bıkmadan usanmadan.

Tüm sözlerin hedefleri ufukta yitik,
Ezile ezile sevdalar.

Yaşanılanlar mazi,
Savaşa savaşa aynı aşkta farklı cehpelerde çocuklar.

Dünya üzerindeki tüm izler siliniyor,
Seslerin izi kalıyor geriye,
Binlerce yıldır fısıldıyor bize,
N'olur mutlu olun diye..

MeoEdebiyat - Şiir Blogu
Mehmet Şentürk - 2015

FAYDALI BAĞLANTILAR:
Siyah ve Beyaz Dizeler Whatsapp Grubu: https://chat.whatsapp.com/KLFfFU8ci9G...
MeoEdebiyat (Mehmet Şentürk) Sosyal Medya'da: https://meoedebiyat.com/ - https://facebook.com/meoedebiyat - https://instagram.com/meoedebiyat
Muhammed Murat Twitter: https://twitter.com/inceyurekliadam

Etiketler:
#siyahbeyazdizler#şiir#şiirdinleYeni çıkan diğer "canlı şiir kayıtları"mız ve "şiir dinletisi" lütfen

https://meoedebiyat.com/siir-radyo

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#radyodinle #radyodinlemek #radyodinlemekicinbirsite #radyodinlemekgüzeldir #radyodinletümradyolarcanlıradyo #radyodinleme #radyodinlerken #radyodinletümradyolarcanlı #radyodinlemece #radyodinleyicisi #radyodinleyin #radyodi̇nle #radyodinletisi #radyodinlemeyisevenler #radyodinlet #radyodinlemeyedevamedelim #radyodinleyicibuluşması #radyodinleyenler #radyodinleyenlerbirleşin #radyodinler #radyodinlemekguzeldir #radyodinlemeklazım #radyodinlemeninhalleri #radyodinletileri #radyodinleyicileri #radyodinlemekicinbir #radyodinlerim #radyodinleyen #radyomeoedebiyat #hakkarifm #siyahbeyazdizeler #mehmetsenturk #cuneytcakir #aşkıneşkali #muhammedmurat
Son DüzenlenmeCumartesi, 11 Ocak 2020 15:49
(0 oy)
Okunma 726 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.