MeoAfo - Bazı Yollar

Kategori Aforizmalar Blog

Yollar sevenlerine götürdüğü zaman insanları güzel; yıllar sevdikleriyle geçirildikçe özel; zaman da yol da hızla geçer, yavaş ve güvenli gitmeyi bilene-tüm manzaralarının ve özel olan insanlarının değerini bilene!
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Gidilmemiş Yollar

Kategori Aforizmalar Blog

Devamlı yollarda olup hiç gidemediğimiz, hiç uğramadığımız, hiç denk gelmediğimiz ve hiç varamadığımız bir varış noktası yaşam! Tek önemli olan yol, ona anlam katan zaman.. Ölçüsü hiç olmadı, olmayacak da ölçebileni-bu tüm bizden yarım kalan.
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Doğaya Giden Yollar

Kategori Aforizmalar Blog

Doğaya gitmek için yapay kullanan bir türden doğallık beklemek kadar saçma yaşama verilen anlamlar. Tanrının doğasına insanı çizip, kalan kısmında kutsal güzelliklerin sergilendiği sanmak kadar gereksiz inançlar. İnsanın doğasında kutsallık arayıp, insan yapımı düşlere kapılmak kadar gereksiz mutluluklar. Doğaya giden tüm yollar kapalıdır, henüz doğada yaşadığını fark etmeyenler için.. Biraz fark gerekir, biraz farkındalık.
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Eksik

Kategori Aforizmalar Blog

Bir yol var bekliyoruz ilk adımında. Hiçbir anlamı yok yürümenin ayak izlerimin karşısında izlerin olmadıkça.. Hislerimiz her zaman aynı kalp atışlarına saklı kalsa da, yaşam birlikte adım atmayı gerektirir aynı heyecanla. Sen o adımı atasıya dek, benim yolum da eksik, ayaklarım da. 
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Seçtiğin Yollar

Kategori Aforizmalar Blog

Geçmişinde seçtiğin her bir yol senin ilerleyişini tutan bir zincir gibi çapa atar aklına. Ne kadar farklı yoldan kurtulsan da onların seni çektiği dirençten kurtaramazsın, yürüdüğün yollara ne kadar bağlanırsan o kadar zor olur ilerlemek bir geleceğe-temiz bile olsa.
- Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.