MeoAfo - Kalabalıklarda Yalnız Mısın?

Kategori Aforizmalar Blog

Kalabalıklarda yalnız olmak diye bir masal anlattılar bize, masallardaki kadar farklı ve güzel olduğumuzu kimse vurgulamadı. Aydınlık veya karanlık, en güzel tonlarımızın diğerlerinin kopya kalabalığından çok daha güzel olduğu kimse hissettirmedi bize.. Bak söylüyorum işte: kalabalıklar yanlışsa, doğru bir yalnızlıktır en kaliteli farklılık! Yalnız kalmamak adına değersiz kalabalıklara karışmayın, yalnızlığı göze alıp farklılıklara atılın; farklılaştıkça binlerce benzerinizi bulacaksınız.
- Meo

Not: Fotoğraf alıntı bilgileri aşağıda yorumda mevcuttur, Serdar SÜYÜN'e bu ilham verici fotoğraf çalışması için teşekkürler.

Devamını oku...

MeoAfo - Yalnızdık

Kategori Aforizmalar Blog

Biz hayallerimi hep birer kişilik kurduk, hep birer kişiyi düşledik. Birer kişilik heveslerle, birilerine aşık olageldik. Bir tek mutluluğu düşlerken, onun bir kişiye emanet edilmeyeceğini öğrenip mutsuzluğun en umutsuz yanlarını keşfettik yeni bir evrende dolaşır gibi; havasız, karanlık ve bizim. Yalnızdık ne yapsak, en sonunda yalnız değilmişiz gibi davranmayı öğrendik..
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Yalnızlığın Kraliçesi

Kategori Aforizmalar Blog

Ne kadar efsanevi bir kraliçe olduğunun önemi yok, yapayalnızsan. Kaç tane aşkın ruhunu sırtında taşıdığının bir önemi yok, aşkın zamanında avucunda tuttuğun kendi tabutunu bir kenara bırakamıyorsan. Aşk ve yalnızlık çok basit bir denklem: ya yalnızlıktan büyüksün ya da sonun sıfır kaç tane bencillikle bir araya gelsen. 
- Meo
Devamını oku...

MeoAfo - Sessizlik ve Yalnızlık

Kategori Aforizmalar Blog

Sessizlik ve yalnızlık kardeş gibidir; kimselerin yaşamadığı bir odada durmadan çalan bir melodi gibi aklının duvarlarını kemirir şarkıların notalarında gizli yaşlanmış sevdaların.. Kahkahalarla gülmeye başlayan bir palyaço gibidir yalnızlık, sessizlikle birleşip bir korku filmini çekmeye başlarlar, senden ve senden geçenlerin baş rollerinde.
- Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.