Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vesta feat Aykut F. - Hastasıyız

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Vesta feat Aykut F. - Hastasıyız " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Vesta feat. Aykut F.'in, Çatı Müzik etiketiyle yayınlanan "Hastasıyız" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Vesta - Aykut F.
Düzenleme: Vesta - Aykut F.
Yönetmen:

Devamını oku...

Bahadır Tatlıöz - Aldırma

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Bahadır Tatlıöz - Aldırma " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bahadır Tatlıöz'ün, Bemol9 Müzik etiketiyle yayınlanan "Aldırma" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.
#evdekal#bahadırtatlıöz#aldırma

Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Düzenleme: Bahadır Tatlıöz
Back

Devamını oku...

Tuna Kiremitçi - Sevmek mi Sevilmek mi

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Tuna Kiremitçi - Sevmek mi Sevilmek mi " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Tuna Kiremitçi'nin, Pasaj Müzik & Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "İnsanlığın Öldüğünü Duydum Vol.1" EPsinde yer alan "Sevmek mi Sevilmek mi" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tuna

Devamını oku...

Samo - Alo Samo

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Samo - Alo Samo " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Samo'nun, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Alo Samo" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Samo
Yönetmen: Tanju Duman

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Özlem Altınel - Sen Diyor

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Özlem Altınel - Sen Diyor " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Özlem Altınel'in, Seyhan Record etiketiyle yayınlanan "Sen Diyor" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Özlem Altınel
Düzenleme: Yılmaz Şenyaylar
Gitar: Soyhan Şenyaylar
Bağlama: Gökhan Kantos
Ney:

Devamını oku...

Hakan Atalay - Göz Nurum

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Hakan Atalay - Göz Nurum " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Hakan Atalay'ın, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan "Göz Nurum" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Hakan Atalay
Yönetmen: Mustafa Kalıpçıoğlu

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Mor Narpın & Yeşil Kasaba - Eğreti

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Mor Narpın & Yeşil Kasaba - Eğreti " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Mor Narpın & Yeşil Kasaba'nın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Eğreti" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Pınar Taşdöner
Düzenleme: Murat Kanbal
Yönetmen: Turgay Ceylaner

netd müzik'te

Devamını oku...

Turgay Saka & Kardelen Kumdereli - Teşekkürler Size

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Turgay Saka & Kardelen Kumdereli - Teşekkürler Size " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Turgay Saka & Kardelen Kumdereli'nin, Kerey Production etiketiyle yayınlanan "Teşekkürler Size" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Zafer Kerey
Müzik: Turgay Saka
Düzenleme: Atınç Tombak
Yönetmen: Yusuf Can Özbilen

Devamını oku...

Erdal Beyazgül - Gardaş

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Erdal Beyazgül - Gardaş " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Erdal Beyazgül'ün, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan "Aren (Erenlerin Gülü)" albümünde yer alan "Gardaş" isimli şarkısı, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Erdal Beyazgül
Düzenleme: Erdal Beyazgül

Devamını oku...

Sarp - Öldüm Say

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Sarp - Öldüm Say " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sarp'ın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Öldüm Say" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Sarp Saraç
Düzenleme: Sarp Saraç
Mix & Mastering: Sarp Saraç
Kayıt: Mert

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.