Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

MeoAfo - Bitmeyen Geceler

Kategori Aforizmalar Blog

Bitmeyen bir geceydi belki evrenin karanlığı, bizler yalnızca geçici birkaç milyar yıllık bir hülya.. Öyle büyük ki egomuz-Allah versin-bize yaratıldı tüm bu karanlık sanıyoruz güya! Bitecek kısa bir düşün kabusa dönüştürme çabasındayız binlerce senedir, melek kanatlarımız dökülmüş gökyüzüne bakan da kalmamış, gören de.
- Meo
Devamını oku...

Fatma Turgut - Alelade (Official Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle MuzikPlay kalana eklenen "Fatma Turgut - Alelade (Official Audio) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Fatma Turgut'un, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan "Alelade" isimli şarkısı MuzikPlay kanalında!

Dinlemek veya İndirmek için:
Muud: https://muud.com.tr/sa/692833
Apple Music:

Devamını oku...

MeoAfo - Tarihi İnşa Etmek

Kategori Aforizmalar Blog

Bazen bir tarihi inşa etmek onlarca imparatorluk sürer; binlerce insan, yüzlerce yıl, milyonlarca can, milyarlarca zaman! Çoğu zaman bir tarihi yıkmak için saniyeler yeterlidir; yüzlerce salise, hatalar anice, hızla silinir yaşamdaki tüm var oluşlar. İnsanoğlu bu yüzden yüz binlerce yıldır belirli yıkım ve inşa savaşları arasında hep ama hep yerine sayar.. 
- Meo
Devamını oku...

Karartma Gönlünü | Manuş Baba (Official Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Manuş Baba kanalına eklenen "Karartma Gönlünü | Manuş Baba (Official Audio) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Manuş Baba | Karartma Gönlünü (Official Audio)
İki Gözümün Çiçeği Albüm
Söz, Müzik, Düzenleme: Manuş Baba
Manuş Baba Music Production

Söz;

Karartma gönlünü,
Sevdiğim nolur sen
Kaldır ellerini
Doğan

Devamını oku...

Pelin Üstün - Allıda Yar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Pelin Üstün - Allıda Yar" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Pelin Üstün'ün, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan “Dile Geldi" albümünde yer alan "Allıda Yar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Nihat Nişancı
Düzenleme: Mustafa Sarıkaya
Yönetmen: Bedirhan Eroğul

netd

Devamını oku...

Necati ve Saykolar Gamzedeyim

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Necati ve Saykolar Gamzedeyim" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Necati ve Saykolar'ın, Vocal Records etiketiyle yayınlanan "Gamzedeyim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tatyos Efendi
Düzenleme: Alper Kayman
Yönetmen: Barış Şanslısoy

"Gamzedeyim" şarkı sözleri ile

Devamını oku...

Ulaş Yaman - Efkarlı

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ulaş Yaman - Efkarlı" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ulaş Yaman'ın, Be Müzik etiketiyle yayınlanan "Efkarlı" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ulaş Yaman
Düzenleme: Ulaş Yaman
Yönetmen: Can Okyay

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur