Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tarık Mengüç - Küresel Isınma

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Tarık Mengüç - Küresel Isınma" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Tarık Mengüç'ün, Melodi Müzik & Akbulut Sanat etiketiyle yayınlanan "Küresel Isınma" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tarık Mengüç
Düzenleme: Caner Tepecik
Yönetmen: Ferit Çetinkaya

netd

Devamını oku...

Kimbureyhan - Issız Duvarlar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Kimbureyhan - Issız Duvarlar" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Kimbureyhan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Issız Duvarlar" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz&Müzik: Emre Şakar, Özkan Meydan
Düzenleme: Mustafa Ceceli
Yönetmen: Hasan Kuyucu
Düzenleme: Mustafa Ceceli
Gitar: Doğukan Aydın

Devamını oku...

Ümit Besen feat Gökçe - Seviyorum Özlüyorum

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ümit Besen feat Gökçe - Seviyorum Özlüyorum" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ümit Besen'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Ümit Besen ile Başka Sahne" albümünde yer alan "Seviyorum Özlüyorum" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Gökçe
Müzik: Alen Konakoğlu
Düzenleme: Efe Demiryoğuran
Yönetmen:

Devamını oku...

Seren Serengil & Yasin Aydın - Kim O Sakallı Adam

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Seren Serengil & Yasin Aydın - Kim O Sakallı Adam" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Seren Serengil & Yasin Aydın'ın, Cmp Müzik etiketiyle yayınlanan "Kim O Sakallı Adam" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Yasin AYDIN
Düzenleme: İshak Şık
Mix &

Devamını oku...

Gökçe Kırgız - Mızrak

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Gökçe Kırgız - Mızrak" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Gökçe Kırgız'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Mızrak" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Murat Güneş
Düzenleme: Erhan Bayrak
Yönetmen: Murat Joker

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Hande Ünsal – Daha İyi

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Hande Ünsal – Daha İyi" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Hande Ünsal'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Daha İyi" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik : Hande Ünsal
Düzenleme : Serkan Balkan
Mix - Mastering: Emre Kıral
Yönetmen:

Devamını oku...

İzel - Bırakın

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "İzel - Bırakın" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

İzel'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Kendiliğinden Olmalı" albümünde yer alan "Bırakın" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Çelik Erişçi
Düzenleme: Çelik Erişçi
Yönetmen: Kadir Yücel, Yasemin Kurttekin

Devamını oku...

Bahadır Tatlıöz feat. Bulutsuzluk Özlemi & Gökhan Türkmen & Kubat & Mehmet Erdem & Pi & Tepki - Kına

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Bahadır Tatlıöz feat. Bulutsuzluk Özlemi & Gökhan Türkmen & Kubat & Mehmet Erdem & Pi & Tepki - Kına" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bahadır Tatlıöz'ün, Bemol Dokuz Müzik & DMC etiketiyle yayınlanan "Kına" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Düzenleme: Bahadır Tatlıöz & Cüneyt Yamaner
Yönetmen: Bahadır Tatlıöz

Devamını oku...

Feride Hilal Akın - Kim

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Feride Hilal Akın - Kim" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Feride Hilal Akın'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Kim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Feride Hilal Akın
Düzenleme: Tanerman
Yönetmen: Yalçın Birol

"Kim" şarkı sözleri ile

Kim fani

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol