Yasemin Kartal - Suçlu İlan Ediyorum Kendimi

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Yasemin Kartal - Suçlu İlan Ediyorum Kendimi" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Hazar Delen - Efkar Meltemleri

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Hazar Delen - Efkar Meltemleri" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Hazar Delen'e kanalımıza göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz.
Söz müzik : Hazar
Gitar : Özgür Dönmez
Bas Gitar : Volkan Demirkol
Mix mastering : Efekan Levent
İletişim

Devamını oku...

℘ | Zaman Kristalleri ve Zamanda Yolculuk

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "℘ | Zaman Kristalleri ve Zamanda Yolculuk " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

☞ İzlediğiniz için teşekkürler
℘ Yeni bilim dalı olabileceği düşünülen zaman kristallerinin keşfi
℘ Zamanda yolculuktan ilginç ayrıntılar
℘ Bilim kurguda zamanda yolculuk

Bilgi Kaynakları ☞ Vikipedi ☞ Phys

Devamını oku...

Evrenin Ötesine (Zaman)

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Evrenin Ötesine (Zaman) " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Evrenin Ötesine (Uzay)

Kategori Belgesel Blog

Blogumuzdaki Türkçe belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Evrenin Ötesine (Uzay) " isimli belgeselle birlikteyiz. Bu yeni ve bilgi dolu belgesi izlemek isterseniz hemen başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler. Kısa belgesel özeti şu şekilde:

Evrenin Ötesine (Uzay)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/ateizmvdin

https://twitter.com/AteizmVeDin

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Devamını oku...

Nasa Mars'ın Nabzını Yokluyor | InSight uzay aracı | Nat Geo | Belgesel

Kategori Belgesel Blog

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Nasa Mars'ın Nabzını Yokluyor | InSight uzay aracı | Nat Geo | Belgesel" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

26 Kasım 2018'de NASA'nın InSight uzay aracı, uzayda 205 günlük bir yörüngeyi tamamladıktan sonra Mars'a değecek şekilde ayarlandı. Bu çığır açan misyonun, Decoder'ın en son videosu olan kırmızı gezegenin derin iç

Devamını oku...

Astronotların Uzaydaki Evi: İSS | Nat Geo | Türkçe Belgesel

Kategori Belgesel Blog

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Astronotların Uzaydaki Evi: İSS | Nat Geo | Türkçe Belgesel" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) kuşkusuz ki şimdiye kadar inşa edilen en iddialı orbital projedir. 9,700 m2'lik bu devasa yapı, Mars'a yapılacak olası ziyaretlerin habercisi olarak, kişilerin, uzun periyotlar için yer çekimsiz

Devamını oku...

MeoAfo - Zaman Yanılgısı

Kategori Aforizmalar Blog

Zaman insan bilincinin sonsuz gücü altında kontrol altında gibi görünürken tüm insanoğlunu dünyanın tozuna karıştırıp onu yeniden vahşi doğaya teslim edebilecek son kutsal güç! Ta ki insanoğlu zamanüstü bir savaşa girişmediği sürece.. Ölüyoruz saniye saniye, bilinçsizce.
- Meo
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.