MeoEdebiyat - Yeni Çıkan Şarkılar ve Sözleri

MeoEdebiyat - Yeni Çıkan Şarkılar ve Sözleri (76)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Digi Dong - Hayat 2020

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Digi Dong - Hayat 2020" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Akner - Bıçak Gibi

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Akner - Bıçak Gibi" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Ömer ÖZ - Günah

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Ömer ÖZ - Günah" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

İbrahim Küçük - Bir Anda

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "İbrahim Küçük - Bir Anda" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Can Aydıner - Benim Ol Gel

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Can Aydıner - Benim Ol Gel" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Arman322 & Groza - Malibu

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Arman322 & Groza - Malibu" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Zahir - Çilem

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Zahir - Çilem" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Tuğrul Bektaş - Rahat Ol

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Tuğrul Bektaş - Rahat Ol" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Erol Kılıç - Ben Bu Şehri Senin Mühür Gözlerinde Sevdim

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Erol Kılıç - Ben Bu Şehri Senin Mühür Gözlerinde Sevdim" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Velat - Çiz

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Velat - Çiz" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Hüseyin Demirhan - Sakın Unutma

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Hüseyin Demirhan - Sakın Unutma" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Sercan Aytepe - Buğu

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Sercan Aytepe - Buğu" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Pasha & Araz - Gayri Gazap

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. YouTube NetD gibi sayfalardan alınan bu içeriklerde şarkıların sözleri videoları ve içerik hakkında kısa bilgiler vardır. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Pasha & Araz - Gayri Gazap" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.