Yol | Ayşenur Yağmur Nas | TEDxYouth@TEVITOL
Yol | Ayşenur Yağmur Nas | [email protected]

Yol | Ayşenur Yağmur Nas | [email protected]

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Yol | Ayşenur Yağmur Nas | [email protected]" isimli TEDex konuşması ile karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu TEDex konuşmalarını izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

İki farklı fotoğraf karesi gösteriyor Ayşenur Yağmur Nas: birisi herkesin gördüğü, diğeri ise ilk karenin onda canlandırdığı. Çünkü bazen fotoğraf kareleri konuşur. İşte onlardan biri

2007 yılından beri TEV bursiyeridir. Liseyi, TEVİTÖL'de yatılı olarak okumuştur. 2016 yılında ilk diplomasını Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden, 2017'de ikinci diplomasını Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü'nden alarak üniversitede eğitim başından bu yana "Zamanlama,Hafıza ve Karar Verme Laboratuvarı," "Dil ve İletişim Gelişimi Çalışmaları Grubu" ve "Dizayn Laboratuvarı"nda aktif görevler almıştır. 2014 yılında arkadaşlarıyla geliştirdiği "Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi"ne yönelik sosyal girişim projesini gerçekleştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. 1 yıldır Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu'nda staj yaparak sosyal etki ve sürdürülebilirlik konularında kendisini geliştirmektedir. Boş zamanlarında eğitim sistemi,alışveriş alışkanlıklarıi etik, dil ve iletişim, anne-çocuk sağlığı, kadın istihdamıi görsel dil, medyanın topluma olan etkisi, kendini geliştirme konseptleri hakkında çalışmalarına devam etmektedir.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm belgesel videoları ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler YouTube kaynaklarından alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All documentaries are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners at YouTube. Please write us @ [email protected] for any claims.

(0 oy)
Okunma 228 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.