Tekil Ruhların Çoğul Hayatları | Aslı Tunç | TEDxKabataşHighSchool
Tekil Ruhların Çoğul Hayatları | Aslı Tunç | TEDxKabataşHighSchool

Tekil Ruhların Çoğul Hayatları | Aslı Tunç | TEDxKabataşHighSchool

Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Tekil Ruhların Çoğul Hayatları | Aslı Tunç | TEDxKabataşHighSchool" isimli TEDex konuşması ile karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu TEDex konuşmalarını izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Aslı Tunç, Hayatın Fon Müziği ve Belalı Bir Sevgilidir Ardımda Bıraktığım Şehir kitaplarıyla tanınmış yazardır. Lise eğitimini 1998’de Kabataş Erkek Lisesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü eğitimi ardından çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra 2015 yılının Ekim ayında ilk kitabı olan Belalı Bir Sevgilidir Ardımda Bıraktığım Şehir kitabını yayımlamıştır.

Hayatın Fon Müziği ve Belalı Bir Sevgilidir Ardımda Bıraktığım Şehir kitaplarıyla tanınmış yazardır. Lise eğitimini 1998’de Kabataş Erkek Lisesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü eğitimi ardından çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra 2015 yılının Ekim ayında ilk kitabı olan Belalı Bir Sevgilidir Ardımda Bıraktığım Şehir kitabını yayımlamıştır.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm belgesel videoları ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler YouTube kaynaklarından alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All documentaries are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners at YouTube. Please write us @ [email protected] for any claims.

(0 oy)
Okunma 224 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.