Belgesel Blog

Belgesel Blog (203)

Belgesel izlemek ülkece her birimizin severek yaptığı bir eylem. Bu nedenle edebiyat blogumuzun belgesel bölümünde sizlere her konuda yüzlerce belgesel sunacağız dostlar. Keyifli seyirler diliyoruz. 

Aliya İzzetbegoviç Belgeseli - Tarih Belgeseli

by
Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Aliya İzzetbegoviç Belgeseli - Tarih Belgeseli" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Aliya İzzetbegoviç 'in hayatı ve Bosna Savaşı ile ilgili hazırlanmış bir belgesel...
İyi Seyirler , Abone olmayı unutmayın.

Devamını oku...

Josef Stalin - Bir Devrin Sonu

by
Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Josef Stalin - Bir Devrin Sonu" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Josef Stalin , sovyetler birliği , stalin dublörü ve stalin ölümü hakkında hazırlanan belgesel

Devamını oku...

ABD Başkanı Uçağı

by
Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "ABD Başkanı Uçağı" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

Amerika Başkanı Uçağı olan Air Force One hakkında hazırlanmış belgesel

Devamını oku...

Tsunami - TRT Belgesel

by
Belgeseller serisinde bu kez sizlerle "Tsunami - TRT Belgesel" isimli belgeselle karşınızdayız. Bu yeni ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isterseniz başlığa veya resme tıklayabilirsiniz. Detaylar ve video için yazımızda. Keyifli seyirler.

japonya da yaşanan tsunami anlatan trt belgeseli

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur