Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009)

Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009)

  Şiir Dinle

MeoEdebiyat şiir blog olarak tüm usta şairlerin ve şiirlerini kaydetmeyi seçmiş birçok şairin dizelerin evrenindeki yalnızlığa çığlık olup hayat vermiş kayıtlarına yer veriyoruz. Özellikle YouTube mecrasına kaydedilen eserler bu blogumuzda olacak. Bu kez sizlerle "Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009) " şiirin kaydı ve videosunu paylaşıyoruz. Keyifli dinlemeler.

"Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009) " sözleri, "Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009) " şiir yazarı ve "Volkan Konak - Nazim Hikmet ve Vatan Hainligi (Beyaz Show 20 mart 2009) " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

20 mart 2009 tarihinde, kanal Dde yayınlanan Beyaz Show'dan bir geçit.
Çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum..Yeni çıkan diğer şiirler kayıtları için lütfen

https://meoedebiyat.com/siir-dinle

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Şiir Blogları
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şiir kayıtları sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

(0 oy)
Okunma 69 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.