Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup

Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup " sözleri, "Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup " şarkı sözü yazarları ve "Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Tuğçe Haşimoğlu - Turkish Mashup
#turkishmashup#mashup#hepadamgibi

Merhaba :) Trap Mashup çalışmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyorum. Yeni mashup beklediğinizi söylediniz biz de sizler için yeni bir çalışma yaptık,umarım seversiniz. Yorumlarınız benim için çok kıymetli eksik etmeyin olur mu ? :) Kanalıma yeni geldiyseniz abone olmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın :) Sevgiler...

1. Bilal Sonses & Bengü - İçimden Gelmiyor
2. Sıla - Dan Sonra
3. Sagopa Kajmer - Galiba
4. Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum
5. Diyar Pala - Şerefsiz
6. Ben Fero - Biladerim İçin
7. Erbil Erdan - Güle Güle

Düzenleme : Murat Yılmaz

Beni instagramdan da takip etmek isteyenler için : https://www.instagram.com/tugcehasimoglu

Tuğçe Haşimoğlu - Sevme Sevme şarkısını dinlemek için;
https://youtu.be/gYT4NzKSeSgYeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 424 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.