Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam

Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Bu kez sizlere "türkçe jazz cover" denilince akıllara ilk gelen ve süper işler çıkaran Hollanda'dan bir Türk hanımefendiyi tanıtmak istiyoruz. KARSU tarafından seslendirilen "Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam " sözleri, "Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam " şarkı sözü yazarları ve "Karsu Dönmez & Paradiso Orchestra - Concertgebouw Amsterdam " klibi yazımızda. Bu jazz cover ve yorumlarından çok keyif alacağınızdan eminiz. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Piano - Vocal: Karsu Dönmez
Bass - Wilmar de Visser
Percussion - Sjahin During
Violin - Sonja van Beek
Viola - Joël Waterman
Cello - Floris Mijnders
Oboe d'amore - Aisling Casey
Ney - Tamer Coşkun

Oktober 2010 - ConcertgebouwYeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 243 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.