Melek Mosso - Gönül gözü

Melek Mosso - Gönül gözü

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Melek Mosso - Gönül gözü " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Melek Mosso - Gönül gözü " sözleri, "Melek Mosso - Gönül gözü " şarkı sözü yazarları ve "Melek Mosso - Gönül gözü " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Uzun zamandır sizlere dinletmek istediğim şarkım ''Gönül gözü'' sonunda renge ve şekle büründü. Söylediğim her sözün kalbinize konması dileğimle. Sevgiyle ve umutla

Söz, müzik: Melek Mosso
Gitar: Veys Çolak
Sazbüş, Perküsyon: Velican Sağun
Bass gitar: Semih Burcu
Performance destek: Onur Seçki
Kayıt: Zafer Karayazgan, Çınar Stüdyo
Mix, Mastering: Selim Topsakal
Rodi: Barış Mudarasız
Sistem: Mixhane Studio

Video, Işık: Bora Gökhan
Video ve ışık asistanı: Aziz Sukla, Melih Dinç
Kurgu, düzenleme: Ersin Gürler Akan
Color: Ahmet Şentürk
Mekan: Omuz
Sevimli oyuncumuz: Misha The Samoyed :)
Kıyafet: Kunupa Butik
Saç: Ulaş Ararat Yenice
Makyaj: Ali Cavdır
Kişisel asistan: Nadin Elmasyan

Desteklerini hiç esirgemeyen dostlarım Fırat Özmen, Papatya Yılmaz, Şafak Sarı ve Uğur Yılmaz'a çok teşekkür ederim.


Bu şarkıyı ilk dinleyen, ilk özümseyen, çıkmasını dört gözle bekleyen manevi kardeşlerim Celal Mihmar ve Abdullah Kaptan'a (Apo'ya:)) sevgiyle,sımsıkı sarılıyorum.
Ve Candaş Örnek iyi ki❤️❤️❤️



Yeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 157 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.