İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı

İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı

"İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" sözleri, "İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" şarkı sözü ve "İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" klibini için makalemiz aşağıdadır. Keyifli izlemeler ve dinlemeler. Lütfen ilgili sanatçılara destek vermek için NetD YouTube sayfasınız ziyaret edin.

MeoEdebiyat Blog'tan herkese merhabalar. Bu kez yazımızda 2021 yılında çıkan şarkıların sözlerine ve kliplerine yer vermeye devam ediyoruz. "İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" isimli çalışmanın YouTube kanalında eklenmiş halini sayfamıza ekliyor ve (video açıklamasına eklenmişse) sözlerini de ekliyoruz.

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Umarız beğenirsiniz. "İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" şarkısının klibini yazımızın girişinde bulabilirsiniz.

"İkiye On Kala - Yazmaktan Yorulmadım ama Bir Satır da Haberin Olsaydı" sözleri şu şekilde:

/>
Dudaklarım parçalandı, ah bu şarkıları bir duysaydın.
Yazmaktan yorulmadım ama bir satır da haberin olsaydı.  

Binde bir görülen böyle bir durumu
sanki sana söylemek üzereyim.
Sözlerim ayıp kaçar belki de gitmeliyim
çünkü biraz sarhoş gibiyim.

Metnin kaynağı ve yayın hakkı sahipleri: https://www.youtube.com/watch?v=L-O3Msa0lp8

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Yeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen https://meoedebiyat.com/sarki-sozleri adresini ziyaret edin.

MeoEdebiyat Müzik bloglarında yeni çıkan ve çok sevilen şarkıların sözlerine yer vermeye devam edeceğiz. Bizlere olan desteğinizi paylaşım, yorum ve istekleriniz yoluyla yapabilirsiniz.

Meo – 2021 MeoEdebiyat – Müzik Blog ‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]

Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte

(0 oy)
Okunma 72 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.