İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu

İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu

"İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" sözleri, "İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" şarkı sözü ve "İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" klibini için makalemiz aşağıdadır. Keyifli izlemeler ve dinlemeler. Lütfen ilgili sanatçılara destek vermek için NetD YouTube sayfasınız ziyaret edin.

MeoEdebiyat Blog'tan herkese merhabalar. Bu kez yazımızda 2021 yılında çıkan şarkıların sözlerine ve kliplerine yer vermeye devam ediyoruz. "İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" isimli çalışmanın YouTube kanalında eklenmiş halini sayfamıza ekliyor ve (video açıklamasına eklenmişse) sözlerini de ekliyoruz.

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Umarız beğenirsiniz. "İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" şarkısının klibini yazımızın girişinde bulabilirsiniz.

"İkiye On Kala - Üzgünüm, Bu Defa Pek Hoş Değil Konu" sözleri şu şekilde:

komik değilmiş.

Üzgünüm bu defa pek hoş değil konu

Kendime gelirken yoruldum,
işte bütün hikayem budur.
Eskiden denize nazır tüm
hayatlar su alıyor yavaş yavaş.

Ne kadar eski bir şeymiş ölmek.
Neyse ki sol yanım hala sıcak.
Yaşlanmış kırık bir yansıma,
artık alışman gerek diyor buna.
Bazen her şey döner yolundan,
Neticede Zeus yukardan bakar.

Metnin kaynağı ve yayın hakkı sahipleri: https://www.youtube.com/watch?v=oGmjy5bJesA

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Yeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen https://meoedebiyat.com/sarki-sozleri adresini ziyaret edin.

MeoEdebiyat Müzik bloglarında yeni çıkan ve çok sevilen şarkıların sözlerine yer vermeye devam edeceğiz. Bizlere olan desteğinizi paylaşım, yorum ve istekleriniz yoluyla yapabilirsiniz.

Meo – 2021 MeoEdebiyat – Müzik Blog ‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]

Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte

(0 oy)
Okunma 91 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.