İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum

İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum

"İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" sözleri, "İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" şarkı sözü ve "İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" klibini için makalemiz aşağıdadır. Keyifli izlemeler ve dinlemeler. Lütfen ilgili sanatçılara destek vermek için NetD YouTube sayfasınız ziyaret edin.

MeoEdebiyat Blog'tan herkese merhabalar. Bu kez yazımızda 2021 yılında çıkan şarkıların sözlerine ve kliplerine yer vermeye devam ediyoruz. "İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" isimli çalışmanın YouTube kanalında eklenmiş halini sayfamıza ekliyor ve (video açıklamasına eklenmişse) sözlerini de ekliyoruz.

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Umarız beğenirsiniz. "İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" şarkısının klibini yazımızın girişinde bulabilirsiniz.

"İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" sözleri şu şekilde:

toparladım derken; Kahretsin
çarpmam gereken herneyse isabetle...
Birer birer ayrılıp dağıldım.
Daha yeni küfür yemiş bir surat kadar şaşkınım.

Dur bu derin bi mevzudur
İşte bu yüzden kafama ihtiyacım yoktur.
Bugün yeni bi şey deniyorum;
Bavulum kalsın, ben gidiyorum.

Ne halim varsa kaldı hepsi o sokakta,
anlatınca komik olmayan olaylarda.
Ortalama bi balıktım ama unutmadım.
Tüm işe yaramayan konularda ben haklıydım.

Metnin kaynağı ve yayın hakkı sahipleri: https://www.youtube.com/watch?v=v1oht8a95wE

Müzik klibinin yayınlandığı ve şarkı sözlerinin alındığı kaynak: İkiye On Kala

Yeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen https://meoedebiyat.com/sarki-sozleri adresini ziyaret edin.

MeoEdebiyat Müzik bloglarında yeni çıkan ve çok sevilen şarkıların sözlerine yer vermeye devam edeceğiz. Bizlere olan desteğinizi paylaşım, yorum ve istekleriniz yoluyla yapabilirsiniz.

Meo – 2021 MeoEdebiyat – Müzik Blog ‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]

Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte

(0 oy)
Okunma 89 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.