İdo Tatlıses - Marifet

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "İdo Tatlıses - Marifet" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Kanal'a Abone Olmak için Tıklayınız ( Subscribe to Channel ):http://bit.ly/28R8iGZ
Dinlemek ve İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız :https://itunes.apple.com/tr/album/mar...

KLİBİN 360

Devamını oku...

maNga - Yine Yeni Yeniden (Hadi İnşallah Filmi Soundtrack) ( Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "maNga - Yine Yeni Yeniden (Hadi İnşallah Filmi Soundtrack) ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

İbrahim Tatlıses - Seni Sana Bırakmam ( Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "İbrahim Tatlıses - Seni Sana Bırakmam ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı? ( Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı? ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Abone OL( Subscribe): http://bit.ly/28R8iGZ

Albümü İndirmek için lütfen Tıklayınız:
https://itunes.apple.com/tr/album/hab...

Devamını oku...

Candan Erçetin - Vardar Ovası (Audio)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Candan Erçetin - Vardar Ovası (Audio)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Garaj Stüdyo'ya göz atın:
http://smarturl.it/garajstudyo

Pasaj Müzik Facebook:
http://www.facebook.com/pasajmuzik

Pasaj Müzik Twitter:
http://www.twitter.com/pasajmuzik

Devamını oku...

Irmak Arıcı - Mevzum Derin

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Irmak Arıcı - Mevzum Derin" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Ümit Aksu - Elmanın Yarısı

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ümit Aksu - Elmanın Yarısı" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ümit Aksu'nun, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Elmanın Yarısı" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ümit Aksu
Düzenleme: Akmal Azimav
Yönetmen: Nazım Çelik

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Cuma Ve Ertesi - Faili Meçhul

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Cuma Ve Ertesi - Faili Meçhul" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Cuma Ve Ertesi'nin, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Faili Meçhul" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Cüneyt Önsoy
Düzenleme: Caner Karamukluoğlu
Yönetmen: Diyar Şahin

Türkçe Pop oynatma listesi:

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.