Arma Kan - Zaman

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Arma Kan - Zaman " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Arma Kan'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Zaman" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Arma Kan

netd müzik'te bu ay http://bit.ly/nd-buay

Devamını oku...

Bahar Gelir - Bilsem ki

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Bahar Gelir - Bilsem ki " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bahar Gelir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "İlla da" albümünde yer alan "Bilsem ki" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Serdar Ortaç
Düzenleme: Tolga Kılıç
Yönetmen: Halil Güzel & Oktay

Devamını oku...

Nuray Şimşek - Gözlerin Aklıma Düştüğü Zaman

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Nuray Şimşek - Gözlerin Aklıma Düştüğü Zaman " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Nuray Şimşek'in, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan "Vakti geldi" albümünde yer alan "Gözlerin Aklıma Düştüğü Zaman" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ali Kızıltuğ
Düzenleme: Gökhan Kantos
Yönetmen:

Devamını oku...

Bergüzar Korel - Son Mektup

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Bergüzar Korel - Son Mektup" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Erkam Aydar - Duygularım

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Erkam Aydar - Duygularım " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Musicom Prodüksiyon

Söz - Müzik : Doğu Kılıç

Yönetmen : A7 Medya DUYGULARIM
Yanında olamasan da
Sesini duyamasam da
Sende benden gitmiş olsan da
Seviyorum hala seviyorum
Özlüyorum seni bitiremedim

Devamını oku...

Tuğçe Kandemir - Hangimiz Sevmedik

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Tuğçe Kandemir - Hangimiz Sevmedik" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Tuğçe Kandemir'in farklı tarzıyla seslendirdiği 'Hangimiz Sevmedik' Kral Müzik YouTube Kanalı'nda!

Tuğçe Kandemir - Hangimiz Sevmedik

Hangimiz düşmedik kara sevdaya
Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi
Hangimiz bir kuytu köşe başında
Bir vefasız

Devamını oku...

Taksim Trio & Derya Uluğ - Yas

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Taksim Trio & Derya Uluğ - Yas" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Taksim Trio & Derya Uluğ - Yas

Hatıralar başucumda nöbet tutar gece gündüz
Bekler beni
Düşlerim var benim hayallerim var
Fikrim derya deniz fikrim geri getirir seni
Ne eserim ne yağarım

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.