Kenan Gündoğdu - Ben Seninle Açmışım Gözlerimi

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Kenan Gündoğdu - Ben Seninle Açmışım Gözlerimi " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Kenan Gündoğdu'nun, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Ben Seninle Açmışım Gözlerimi" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.


Söz & Müzik: Kenan Gündoğdu
Düzenleme: Burak Özkul
Yönetmen: Bülent Yaşar

Devamını oku...

Tuna Tunçok - Yalnızlığa da Şükür

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Tuna Tunçok - Yalnızlığa da Şükür " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Tuna Tunçok'un, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Yalnızlığa da Şükür" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tuna Tunçok
Düzenleme: Burak Saltan
Yönetmen: Tuna Tunçok

netd müzik'te

Devamını oku...

Ozan Gülek - Yakıştı (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle MuzikPlay kalana eklenen "Ozan Gülek - Yakıştı (Official Video) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ozan Gülek'in, Barış Müzik etiketiyle yayımlanan "Yakıştı" isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay kanalında!

Kanala Abone Olmak için: http://bit.ly/MuzikPlay

Söz-Müzik: Ozan Gülek
Düzenleme: Ozan Gülek

Devamını oku...

Febyo Taşel - Kabuk

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Febyo Taşel - Kabuk " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Febyo Taşel'in, Bomonti Müzik Yapımcılık etiketiyle yayınlanan "Melez Miras" albümünde yer alan "Kabuk" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Müzik: Febyo Taşel
Düzenleme: Febyo Taşel
Yönetmen: Erdem Murat Çelikler

Devamını oku...

Sezen Aksu - Kaybedenler (Official Video)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Sezen Aksu - Kaybedenler (Official Video) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bu haftaki şarkı tam 20 yıllık. “Kaybedenler”i eşsiz sesiyle Ebru Gündeş seslendirmişti. Sonrasında yine Aykut Gürel’e ait ama yüzü batıya dönük başka bir düzenlemeyle, ben de söyledim.

Şu an dinlediğiniz

Devamını oku...

Sertab Erener - Bu Dünya

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Sertab Erener - Bu Dünya " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Sertab Erener'in, Kala Müzik etiketiyle yayınlanan "Bu Dünya" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Sertab Erener
Müzik: Emre Kula
Düzenleme: Emre Kula
Akustik gitar, bas gitar, mandolin: Emre Kula

Devamını oku...

Tolgay - Biliyorlar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Tolgay - Biliyorlar " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Tolgay'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Biliyorlar" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tolgay Yılmaz
Düzenleme: Erdem Topuzoğlu
Yönetmen: Tolgay Yılmaz

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.