Yıldız Tilbe - Dağıldım Biraz (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibini çokça göreceğimizden emin olduğumuz Yıldız Tilbe - "Dağıldım Biraz" şarkı sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler, müzikle kalın. 

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Yaptığın Hatalar Kadar Büyük Olmadın (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak çok sevdiğimiz bir rap sanatçısı olan Sagopa Kajmer'in tüm şarkılarının sözlerine yer veriyoruz. Edebiyat eserleri kadar değerli felsefi yaklaşımlarıyla yıllardır rap camiasının merkezindeki fırtınanın ortasında huzurla kulaklarımızı dinlendiriyor Sagopa Kajmer. Bu kez Sagopa Kajmer - Yaptığın Hatalar Kadar Büyük Olmadın şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Gam Tozu ve Dünyanın Ninnisi (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak çok sevdiğimiz bir rap sanatçısı olan Sagopa Kajmer'in tüm şarkılarının sözlerine yer veriyoruz. Edebiyat eserleri kadar değerli felsefi yaklaşımlarıyla yıllardır rap camiasının merkezindeki fırtınanın ortasında huzurla kulaklarımızı dinlendiriyor Sagopa Kajmer. Bu kez Sagopa Kajmer - Gam Tozu ve Dünyanın Ninnisi şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak çok sevdiğimiz bir rap sanatçısı olan Sagopa Kajmer'in tüm şarkılarının sözlerine yer veriyoruz. Edebiyat eserleri kadar değerli felsefi yaklaşımlarıyla yıllardır rap camiasının merkezindeki fırtınanın ortasında huzurla kulaklarımızı dinlendiriyor Sagopa Kajmer. Bu kez Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

Sagopa Kajmer - Baytar (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak çok sevdiğimiz bir rap sanatçısı olan Sagopa Kajmer'in tüm şarkılarının sözlerine yer veriyoruz. Edebiyat eserleri kadar değerli felsefi yaklaşımlarıyla yıllardır rap camiasının merkezindeki fırtınanın ortasında huzurla kulaklarımızı dinlendiriyor Sagopa Kajmer. Bu kez Sagopa Kajmer - Baytar şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

Mabel Matiz - Sarmaşık (Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibi çokça göreceğimizden emin olduğumuz Mabel Matiz - Sarmaşık şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.