Mazlum Acar - Yüreksiz

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Mazlum Acar - Yüreksiz" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Mazlum Acar'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Yüreksiz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Sündüz Hanedan
Düzenleme: Ali Kemal Arapoğlu
Yönetmen: Turgay Ceylaner

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Avcon - Tam Vaktinde

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Avcon - Tam Vaktinde" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Avcon'un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Tam Vaktinde" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Avcon
Müzik: Asp
Mix-Mastering: Chef Bi
Cover Design:EryBlacks
Yönetmen: Mehmet Başak

"Tam Vaktinde " şarkı

Devamını oku...

Esin İris - Korkarsan Dur

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Esin İris - Korkarsan Dur" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Esin İris'in, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Korkarsan Dur" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Esin İris
Müzik: Esin İris, Orhan Akın, Ozan Bozdağ
Düzenleme: Ozan Bozdağ
Yönetmen: Selçuk

Devamını oku...

Seyfi Dinç - Dön De Yak Artık

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Seyfi Dinç - Dön De Yak Artık " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Seyfi Dinç'in, Yüzdeyüz Müzik etiketiyle yayınlanan "Dön De Yak Artık" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Seyfi Dinç
Düzenleme: Kemal Eren
Yönetmen: Yasin Aydın, Burak Çavdar

Devamını oku...

Ahmet Parlak - Duydun mu?

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ahmet Parlak - Duydun mu?" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ahmet Parlak'ın, 2K Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Duydun mu?" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Serdar Ortaç & Sera Tokdemir
Düzenleme: Tarık İster
Yönetmen: Eyüp Dirlik
Prodüktör:

Devamını oku...

Burak Öz - Bir Zaman Gel

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Burak Öz - Bir Zaman Gel " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Burak Öz'ün, CLL Music etiketiyle yayınlanan "Bir Zaman Gel" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Hami Tuncer
Müzik: Burak Öz
Düzenleme: Boş Bırakalım
Yönetmen: Ekrem Özcan

Devamını oku...

Derya Günbattı - Yalan Aşk (Akustik)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Derya Günbattı - Yalan Aşk (Akustik) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Derya Günbattı'nun, Dinamik Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan "Yalan Aşk" albümünde yer alan "Yalan Aşk (Akustik)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.


Söz & Müzik: Derya Günbattı
Düzenleme: Tayfun

Devamını oku...

Mine Çağlıyan - Sabah Olmuyor

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Mine Çağlıyan - Sabah Olmuyor " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Mine Çağlıyan'ın, CS Müzik Medya -Cem Sayar- etiketiyle yayınlanan "Sabah Olmuyor" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Mine Çağlıyan
Düzenleme: Sarp Özdemiroğlu
Yönetmen: Caner Demiroğlu

netd

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.