genco erkal - vatan haini

Kategori Şiir Dinle

MeoEdebiyat şiir blog olarak tüm usta şairlerin ve şiirlerini kaydetmeyi seçmiş birçok şairin dizelerin evrenindeki yalnızlığa çığlık olup hayat vermiş kayıtlarına yer veriyoruz. Özellikle YouTube mecrasına kaydedilen eserler bu blogumuzda olacak. Bu kez sizlerle "genco erkal - vatan haini " şiirin kaydı ve videosunu paylaşıyoruz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Can YÜCEL - Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?

Kategori Şiir Dinle

MeoEdebiyat şiir blog olarak tüm usta şairlerin ve şiirlerini kaydetmeyi seçmiş birçok şairin dizelerin evrenindeki yalnızlığa çığlık olup hayat vermiş kayıtlarına yer veriyoruz. Özellikle YouTube mecrasına kaydedilen eserler bu blogumuzda olacak. Bu kez sizlerle "Can YÜCEL - Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? " şiirin kaydı ve videosunu paylaşıyoruz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

seslendirme: hakan boynueğri


herkese merhaba,

gelen saçma sapan yorumlardan ötürü böyle bir notu tekrar ekleme ihtiyacı hissettim. bu ses kaydı 2010'da alınmış, telaffuz hatalarıyla dolu bir kayıttır. eksiktir, yanlıştır

Devamını oku...

Attila İlhan - Ben Sana Mecburum ( kendi sesinden )

Kategori Şiir Dinle

MeoEdebiyat şiir blog olarak tüm usta şairlerin ve şiirlerini kaydetmeyi seçmiş birçok şairin dizelerin evrenindeki yalnızlığa çığlık olup hayat vermiş kayıtlarına yer veriyoruz. Özellikle YouTube mecrasına kaydedilen eserler bu blogumuzda olacak. Bu kez sizlerle "Attila İlhan - Ben Sana Mecburum ( kendi sesinden ) " şiirin kaydı ve videosunu paylaşıyoruz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

BEN SANA MECBURUM
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Ağaçlar sonbahara hazırlanıyor

Devamını oku...

Cem Adrian - Ben Seni Çok Sevdim (Live)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Cem Adrian - Ben Seni Çok Sevdim (Live) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Söz / Müzik: Cem Adrian

21 Eylül 2013 / Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Piyano : Sezgin Alkan
Çello : Caner Ünsal
-
Abone olmak için tıklayın:

Devamını oku...

Patron - Doğduğum Şehir ( Official Video )

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Doğduğum Şehir ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Gazapizm - Terk-i Alem (Sözleriyle Birlikte) (2010)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Gazapizm - Terk-i Alem (Sözleriyle Birlikte) (2010)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Gazapizm - Ağabey (2012)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Gazapizm - Ağabey (2012)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Gazapizm Tüm albümleri Spotify: https://open.spotify.com/artist/2boac...

Gazapizm Resmi YouTube Kanalına Abone Ol : http://goo.gl/bzHl15
Gazapizm'in diğer tüm videoları için :

Devamını oku...

Gazapizm - Korkma

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Gazapizm - Korkma" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Gazapizm Tüm albümleri Spotify: https://open.spotify.com/artist/2boac...

Beat: Çağrı Sinci
Düzenleme: Gazapizm
Mix&Mastering: Zorba

Gazapizm Resmi YouTube Kanalına Abone Ol :

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.