Arma Kan - Zaman

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Arma Kan - Zaman " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Arma Kan'ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Zaman" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Arma Kan

netd müzik'te bu ay http://bit.ly/nd-buay

Devamını oku...

Atak - Dağınık Manalar

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Atak - Dağınık Manalar " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Atak'ın, Sofistikal etiketiyle yayınlanan "Evrim" albümünde yer alan "Dağınık Manalar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz : Atak
Müzik : Berkay Duman
Mix&Mastering&Kayıt : Neşet Kılıç
Bağlama : Murat Canbolater

Devamını oku...

Ferman Toprak - Sen Yoksun

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Sen Yoksun " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Sen Yoksun" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: İbrahim Tatlıses
Müzik: Kevork Noray Demirci
Düzenleme: Serdar Erkan

Devamını oku...

Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Ferman Toprak - Saldır Moruk (Arabesk Versiyon) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Ferman Toprak'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Saldır Moruk" albümünde yer alan "Saldır Moruk (Arabesk Versiyon)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Cevdet Bülbül
Düzenleme: Fuat Özbaylar

Devamını oku...

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Dilara Ural feat. Berk Sapmaz - Kimin İstersen Ol " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Dilara Ural feat. Berk Sapmaz'ın, Mod Records etiketiyle yayınlanan "Kimin İstersen Ol" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Dilara Ural- Berk Sapmaz (Rap Verse)
Düzenleme: Mertcan Gürbüz

Devamını oku...

Emre Sertkaya - Gel Gönül

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Emre Sertkaya - Gel Gönül " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Emre Sertkaya'nın, Çimen's Yapım etiketiyle yayınlanan "Mazlum Çimen Benim İçin Söylenenler" albümünde yer alan "Gel Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Yasemin Göksu Demir
Müzik: Mazlum Çimen

netd müzik'te

Devamını oku...

Evo feat. Nakres - İstanbul

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Evo feat. Nakres - İstanbul " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Evo feat. Nakres'in, Kınay Müzik A.Ş etiketiyle yayınlanan "İstanbul" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Evo, Nakres
Düzenleme: Berkan Hançer
Beat: Bujaa beats
Mix & Mastering:

Devamını oku...

Reva & Maraz - Siren

Kategori Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kanalına eklenen "Reva & Maraz - Siren " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Reva & Maraz'ın, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan "Siren" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Reva & Maraz

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.