Aykut - Pervane

Aykut - Pervane

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Aykut - Pervane " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Aykut - Pervane " sözleri, "Aykut - Pervane " şarkı sözü yazarları ve "Aykut - Pervane " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Musicom Prodüksiyon

Söz - Müzik : Özdemir Erdoğan PERVANE
BEN BALARISI GİBİYDİM SENDEN ÖNCE
BAK PERVANELERE DÖNDÜM SENİ GÖRÜNCE

YANA YANA KÜL OLSAM HER AN
YİNE DE SENDEN AYRILAMAM
YOLUNA ADADIM ÖMRÜMÜ
BEN SENSİZ OLAMAM
YANA YANA KÜL OLSAM HER AN
YİNE DE SENDEN AYRILAMAM
BİN YIL YAŞASAM YİNE SANA DOYAMAM

SANA GÖNLÜMÜ VERDİM EY NAZLI GÜZEL
SENİ ALMAZSAM GÖZLERİM AÇIK GİDER

BANA ELLERİNİ VER
HAYAT SENİ SEVİNCE GÜZEL
YOLUNA ADADIM ÖMRÜMÜ BEN
GEL KAÇMA GÜZEL
BANA ELLERİNİ VER
HAYAT SENİ SEVİNCE GÜZEL
SANA GÖNLÜMÜ VERDİM NAZLI GÜZELYeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 659 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.