Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun

Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun

  Şarkı Sözleri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun " sözleri, "Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun " şarkı sözü yazarları ve "Kaan Boşnak - Evleniyormuşsun " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Perdeleri taktım
ışığı kapattım
Bi sigara yaktım
tutuştu perdeler
Dizimi bıraktım
Mektubunu attım
Geriye bi baktım
Görmedim hiçbir şey

Ah oya kalbimi oya oya
Bitirdin kalmadı hiçbir şey

Çok zaman olmuştu konuşmayalı
Seni unutmuştum
Önceleri çok hızlı koşmuş
Sonra durulmuştum
Çok korkmuştum sen gidince
Heo seni sormuştum
Seni aradığım her kapıda
Kendimi bulmuştum

Ah oya kalbimi oya oya
Bitirdin kalmadı hiçbir şey

Ben korkarken gökyüzünden
Sen bi bulutmuşsun
Duydum ki başka biriyle evleniyormuşsunYeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 10148 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.