MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog

MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog (9215)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Gazapizm - Yol (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Gazapizm - Yol (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Galip Öztürk & Osman Çetin - Kayboldum

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Galip Öztürk & Osman Çetin - Kayboldum" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Ufuk Özel & Haktan - Bahçede Yeşil Çınar

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Ufuk Özel & Haktan - Bahçede Yeşil Çınar" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Devrim & Ars - Kırkbir

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Devrim & Ars - Kırkbir" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Sertab Erener - Belki de aşk lazım değildir

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Sertab Erener - Belki de aşk lazım değildir" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Mustafa Açıkses - Antepliye yazık etme

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Mustafa Açıkses - Antepliye yazık etme" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Neruda B - Histeri

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Neruda B - Histeri" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Aylin Zeren - Narin

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Aylin Zeren - Narin" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Seçkin Arslan - Suya Gider Allı Gelin

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Seçkin Arslan - Suya Gider Allı Gelin" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Turap - Boş

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Turap - Boş" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Pınar Dağdelen - Dedi Ki Yoh Yoh

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Pınar Dağdelen - Dedi Ki Yoh Yoh" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Alkan - Yeniden Dene

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Alkan - Yeniden Dene" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Serdar Şimşek - Sonumuz Oldu

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Serdar Şimşek - Sonumuz Oldu" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Selda Öztürk - Kara Gözlüm

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Selda Öztürk - Kara Gözlüm" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.