MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog

MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog (5712)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Dj Yılmaz feat. Cansever - Sarınenge

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Dj Yılmaz feat. Cansever - Sarınenge" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Dj Yılmaz feat. Cansever'in, Dinç Müzik etiketiyle yayınlanan "Sarınenge" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Düzenleme: Fırat Ozbaylar - Ergün Altun
Yönetmen: Mustafa Boyner

netd müzik'te bu ay

Devamını oku...

Melda Gürbey - Yorma

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Melda Gürbey - Yorma" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Söz-Müzik: Melda Gürbey
Düzenleme: Tarık İster
Gitar: Selahattin Güzelel
Yaylılar: İstanbul Strings
Mix: Utku Ünsal
Mastering: Emre Kıral
Yönetmen: Ecem Gündoğdu

YORMA

Ne yaptığının farkında mısın?
Küçük bi' hayal kurdum anladım

Devamını oku...

Atlas RB - Başım Belada (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Atlas RB - Başım Belada (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Spotify : https://spoti.fi/2PYBfW1
Apple Music : https://apple.co/2tDav4M


Rock, Reggae ve Rap müziği buluşturan ve 2020’nin başlarında yayınlayacağımız ilk

Devamını oku...

Fikret Dedeoğlu - Keşke - (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Fikret Dedeoğlu - Keşke - (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Abone OL( Subscribe): http://bit.ly/28R8iGZ

Dinlemek ve İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız: https://backl.ink/112833678

FİKRET DEDEOĞLU

Devamını oku...

Ayla Celik, Beyazit Ozturk - Parti (Şiki Şiki Baba)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Ayla Celik, Beyazit Ozturk - Parti (Şiki Şiki Baba)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Music video by Ayla Çelik & Beyazıt Öztürk performing Parti (Şiki Şiki Baba). (C) 2020 Sony Music Entertainment Türkiye Tic. A.Ş.

Söz: Ayla Çelik (Editör: FLOOM Music), Beyazıt Öztürk, Gökhan

Devamını oku...

Kida Kudz - 1am (ft. Jaykae) [Music Video] | GRM Daily

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Kida Kudz - 1am (ft. Jaykae) [Music Video] | GRM Daily" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

? SUBSCRIBE: http://bit.ly/GRMsubscribe

? FOLLOW: @grmdaily

? VISIT: http://grmdaily.com/

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.