MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog

MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog (9661)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Aleyna Tilki - Retrograde (Teaser)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Aleyna Tilki - Retrograde (Teaser)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

Aleyna Tilki - Retrograde (Official Music Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Aleyna Tilki - Retrograde (Official Music Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını oku...

İkiye On Kala - Bunca Zaman Sonra Nasılsın ?

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "İkiye On Kala - Bunca Zaman Sonra Nasılsın ?" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

İkiye On Kala - Bir Bilene Mi Sorsak ?

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "İkiye On Kala - Bir Bilene Mi Sorsak ?" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "İkiye On Kala - Bavulum Kalsın, Ben Gidiyorum" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

İkiye On Kala - Yatsam Uyurum

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "İkiye On Kala - Yatsam Uyurum" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.
Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.