MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog

MeoEdebiyat - Şarkı Sözleri Blog (6430)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Patron - Yine Olmadı (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Yine Olmadı (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Söz : Patron
Müzik : Uğur Öztürk
Yönetmen : Emre Atlı
Mix & Mastering : Osman Hekimoğlu
CAST?
Ferhan Taştekin
Can Alaosman
Şafak Durmaz
Nadide Elif
Emrah Durmaz
Ahmet

Devamını oku...

Patron - Kafamda (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Kafamda (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

#Totem albümü çıktı. Spotify, itunes, Apple Music, Deezer, Tidal, Amazon, Shazam... vb diğer platformlarda!
#Kafamda ( Produced by Uğur Öztürk & Mixed by Kupa-A )
Yönetmen :

Devamını oku...

Patron & FRO - Kırgın Adımlar (Official Audio)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron & FRO - Kırgın Adımlar (Official Audio)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Söz : Patron & FRO
Gitar : Kaan Uğur
Müzik : Efe Can
Mix & Mastering : Kupa - A

Şarkı Sözleri ;
Bıraktın gittin yersiz
Yapayım bi

Devamını oku...

Patron - Patron (feat Elçin Orçun) (mtv edit offical video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Patron (feat Elçin Orçun) (mtv edit offical video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Patron Video Klipler: http://goo.gl/IURR92 Abone Ol: http://goo.gl/NgyUjK

2010 - Patron - Professional (Ateş Müzik)

Devamını oku...

Patron feat Allame - Parçala (Official Lyric Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron feat Allame - Parçala (Official Lyric Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Patron - Doğduğum Şehir ( Official Video )

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Doğduğum Şehir ( Official Video )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Patron - 1var1yok (Official Lyric Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - 1var1yok (Official Lyric Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Patron & Ati242 - WhatsApp (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron & Ati242 - WhatsApp (Official Video)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

PMC Legacy Vol.2 Çıktı !
Tüm Müzik Platformlarında Yayında !

Spotify : https://open.spotify.com/album/4fxXHN...

(Produced by Astral)
Mix&Mastering : Kupa-A
Director : Utku Kundakçı
Director of

Devamını oku...

Patron - Yağmasam da Gürlüyorum (feat Saian SS) - Kinetik Tipografi

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Yağmasam da Gürlüyorum (feat Saian SS) - Kinetik Tipografi" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Patron - Professional III : Albümü Satın almak için : www.alternatifsokak.com

Yağmasam da Gürlüyorum / Beat : Arda Gezer / Düzenleme : Patron / Mix : Kupa-A

Devamını oku...

Patron - Sıraya Girin (Official Video) - altyazılı -

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Sıraya Girin (Official Video) - altyazılı -" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Spotify, iTunes, Apple Music ve diğer platformlarda yayında.. Listene eklemeyi unutma..
(Prod by King Corn Beatzz)
Yunus Can Akıl, Berkan Kesen ve Sakem Tattoo ya destekleri için teşekkürler. keyifli izlemeler.

Devamını oku...

Patron - Gotham City Re Diss (Official Audio) (prod by Dope Boyz)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Gotham City Re Diss (Official Audio) (prod by Dope Boyz)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Spotify : https://open.spotify.com/track/7LVYnT...
Bura gotham city!
Narcoz stanley , motherfucker bak bana
abi dedin senelerce yalakalıktan
halbuki yaşıtız., bu belaltı atışın
yarak isteyen kıçının

Devamını oku...

Patron - BOŞ OL (Prod.by Astral)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - BOŞ OL (Prod.by Astral)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Yeah
PMC!
Boş ol boş ol boş ol sürtük için tam bir fahişe
Yok ol yok yol yok ol bitch git içip küfret herkese
Soktum oku sonunda
Koptun boku

Devamını oku...

Patron - Yola Devam ( Feat Emrah Karakuyu )

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron - Yola Devam ( Feat Emrah Karakuyu )" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...

Patron feat Burak King - Geceye mi Küssem (Single)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Patron feat Burak King - Geceye mi Küssem (Single)" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Log in om ongepaste content te melden.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol
X

Sağ Tıklama

Sağ Tıklama ve Kopyalama Sitemizde Engellidir.