MeoEdebiyat - Belgesel Blog
MeoEdebiyat - Belgesel Blog Pic.Source: "Evrimin Gizemleri; İç Adaptasyonlar" thumbnail from youtube.com. All rights reserved.

Evrimin Gizemleri; İç Adaptasyonlar - Da Vinci Learning (Türkçe Dublaj)

   Da Vinci Learning belgeselleri serisinde sıradaki belgeselimiz "Evrimin Gizemleri; İç Adaptasyonlar". Evrim teorisinin bulunması ve bilim dünyasına yaptığı katkıları konu alan belgeselimizi keyifle izleyebilirsiniz. 

  Evrim teorisi bilimin birçok detaylı alanında, biyoloji, kimyada hatta gelişen teknolojide çok yaygın olarak uygulama alanı bulsa da sağlam temellere oturması, insanoğlunun yaradılışçı yaklaşımlarının halen güçlü savlar üretiyor görünmesi sebebiyle geriden gelen bir alan. Ancak, çok karmaşık dünyanın halen karanlık milyar yıllık geçmişinde inkar edilemez bir düzen ve adaptif yaşam sayesinde bulguları gayet güçlü. Belgeselimizde Evrimin Gizemleri hakkında detaylar bulabilirsiniz. 

Belgesel aşağıdadır, keyifli seyirler:

Evrimin Gizemleri; İç Adaptasyonlar - Da Vinci Learning (Türkçe Dublaj)

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Belgesel Blog
'Mehmet Şentürk

Video kaynağı: Well Cooked YouTube safyası
Telif
: sitemizde hiçbir belgesel videosu barındırılmamaktadır, yalnızca YouTube sitesine yüklenmiş videolar alıntılanmıştır. Telif bildirimleriniz için [email protected] adresine yazınız.

Son DüzenlenmePerşembe, 11 Ekim 2018 23:01
(0 oy)
Okunma 31 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda ekleyebilirsiniz. Yalnızca * (yıldız) ile belirtilmiş alanlar gereklidir.

Giriş Yap

hesap oluştur