MeoEdebiyat - Belgesel Blog
MeoEdebiyat - Belgesel Blog Pic.Source: "Nazilerin Karanlık Dünyası" thumbnails all rights reserved by ®youtube.com

Belgesel - Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Serveti - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  "Nazilerin Karanlık Dünyası" belgesel serisi Hitler ve Nazi Almanyası'nın en karanlık yanlarını hedefe alan mükemmel bir İkinci Dünya Savaşı belgeseller serisidir. National Geographic tarafından Türkçe Dublaj olarak yayınlanan bu belgeseli izlemek isterseniz, yazımıza bekleriz.

  Hitler ve Nazi Almanyası dünyanın en karanlı dönemleri üretmek adına dünyada o tariha kadar gözle görülmemiş bir mekanize birliktelikle çok başarılı bir yıkım getirmiştir dünyanın dört bir yanında. 2. Dünya Savaşı belgesellerinin olmazsa olması kalitesindeki National Geographic belgesel serisi Nazilerin Karanlık Dünyası sekizinci bölümüyle sizlerle.

  Bu bölümde Nazi'nin Avrupa kıtasında fethettiği tüm ülkelerden topladığı zenginlik konu edilmekte ve daha özelde Hitlerin kişisel serveti konuşulmakta, "Hitler'in Serveti" isimli bu belgeselde Nazi Almanyası zenginlikleri hakkında detaylar verilmiştir. Keyifli seyirler.

Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Serveti - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  İkinci Dünya Savaşı ve Nazi Almanyası konulu belgeseller serisinin tamamı blogumuzda mevcuttur. BURAYA TIKLAYIN ve tüm diğer bölümleri de izleyin.. Keyifli seyirler. Bilgiyle kalın, tarihten ders alın!

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Belgesel Blog
'Mehmet Şentürk

Video kaynağı: Well Cooked YouTube safyası
Telif
: sitemizde hiçbir belgesel videosu barındırılmamaktadır, yalnızca YouTube sitesine yüklenmiş videolar alıntılanmıştır. Telif bildirimleriniz için [email protected] adresine yazınız.

 

Son DüzenlenmeSalı, 09 Ekim 2018 23:55
(0 oy)
Okunma 22 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda ekleyebilirsiniz. Yalnızca * (yıldız) ile belirtilmiş alanlar gereklidir.

Giriş Yap

hesap oluştur