MeoEdebiyat - Belgesel Blog
MeoEdebiyat - Belgesel Blog Pic.Source: "Nazilerin Karanlık Dünyası" thumbnails all rights reserved by ®youtube.com

Belgesel - Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Sağ Kolu - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  "Nazilerin Karanlık Dünyası" belgesel serisi Hitler ve Nazi Almanyası'nın en karanlık yanlarını hedefe alan mükemmel bir İkinci Dünya Savaşı belgeseller serisidir. National Geographic tarafından Türkçe Dublaj olarak yayınlanan bu belgeseli izlemek isterseniz, yazımıza bekleriz.

  Hitler ve Nazi Almanyası dünyanın en karanlı dönemleri üretmek adına dünyada o tariha kadar gözle görülmemiş bir mekanize birliktelikle çok başarılı bir yıkım getirmiştir dünyanın dört bir yanında. 2. Dünya Savaşı belgesellerinin olmazsa olması kalitesindeki National Geographic belgesel serisi Nazilerin Karanlık Dünyası altıncı bölümüyle sizlerle.

  Bu bölümde Heinrich Himmler... SS'i (Nazi Almanya'sında kurulan polis birlikleri) bir korku ve güç makinasına dönüştüren isim... Hitler'in "Sağ Kolu" olan ve bir emriyle binlerce Yahudi'yi ölüm kamplarına gönderen Heinrich Himmler, 7 Ekim 1900'de Bavyeralı bir öğretmenin oğlu olarak Münih'te doğdu. "Hitler'in Sağ Kolu" isimli bu belgeselde aynı lakaba sahip Heinhric Himmler hakkında detaylar verilmiştir. Keyifli seyirler.

Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Sağ Kolu - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  İkinci Dünya Savaşı ve Nazi Almanyası konulu belgeseller serisinin tamamı blogumuzda mevcuttur. BURAYA TIKLAYIN ve tüm diğer bölümleri de izleyin.. Keyifli seyirler. Bilgiyle kalın, tarihten ders alın!

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Belgesel Blog
'Mehmet Şentürk

Video kaynağı: Well Cooked YouTube safyası
Telif
: sitemizde hiçbir belgesel videosu barındırılmamaktadır, yalnızca YouTube sitesine yüklenmiş videolar alıntılanmıştır. Telif bildirimleriniz için [email protected] adresine yazınız.

 

Son DüzenlenmeSalı, 09 Ekim 2018 23:47
(0 oy)
Okunma 26 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda ekleyebilirsiniz. Yalnızca * (yıldız) ile belirtilmiş alanlar gereklidir.

Giriş Yap

hesap oluştur