MeoEdebiyat - Belgesel Blog
MeoEdebiyat - Belgesel Blog Pic.Source: "Nazilerin Karanlık Dünyası" thumbnails all rights reserved by ®youtube.com

Belgesel - Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Çöl Tilkisi - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  "Nazilerin Karanlık Dünyası" belgesel serisi Hitler ve Nazi Almanyası'nın en karanlık yanlarını hedefe alan mükemmel bir İkinci Dünya Savaşı belgeseller serisidir. National Geographic tarafından Türkçe Dublaj olarak yayınlanan bu belgeseli izlemek isterseniz, yazımıza bekleriz.

  Hitler ve Nazi Almanyası dünyanın en karanlı dönemleri üretmek adına dünyada o tariha kadar gözle görülmemiş bir mekanize birliktelikle çok başarılı bir yıkım getirmiştir dünyanın dört bir yanında. 2. Dünya Savaşı belgesellerinin olmazsa olması kalitesindeki National Geographic belgesel serisi Nazilerin Karanlık Dünyası dördüncü bölümüyle sizlerle.

  Bu bölümde Afrika kıtsında Almanyanın dünyaya hüküm sürme planlarını gerçekleştirme yolunda yolunda Hitler'in Çöl Tilkisi  konu edilmektedir. Çöl Tilkisi Lakaplı Erwin Rommel tank savaşlarının dahi komutanı olarak bilinmekteydi ve savaşın sonuna dek Afrika kıtasında terör estirmekten geri kalmadı. Bu konuda detaylar belgeselde mevcut. Keyifli seyirler.

Nazilerin Karanlık Dünyası; Hitler'in Çöl Tilkisi - National Geographic (Türkçe Dublaj)

  İkinci Dünya Savaşı ve Nazi Almanyası konulu belgeseller serisinin tamamı blogumuzda mevcuttur. BURAYA TIKLAYIN ve tüm diğer bölümleri de izleyin.. Keyifli seyirler. Bilgiyle kalın, tarihten ders alın!

Meo - 2018
MeoEdebiyat - Belgesel Blog
'Mehmet Şentürk

Video kaynağı: Well Cooked YouTube safyası
Telif
: sitemizde hiçbir belgesel videosu barındırılmamaktadır, yalnızca YouTube sitesine yüklenmiş videolar alıntılanmıştır. Telif bildirimleriniz için [email protected] adresine yazınız.

 

Son DüzenlenmeSalı, 09 Ekim 2018 23:47
(1 Oyla)
Okunma 30 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda ekleyebilirsiniz. Yalnızca * (yıldız) ile belirtilmiş alanlar gereklidir.

Giriş Yap

hesap oluştur