Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde.

Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde.

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde netd sayfasına eklenen "Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde. " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde. " sözleri, "Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde. " şarkı sözü yazarları ve "Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde. " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Neset ertas
Allah rahmet eylesin
Ve diger kanalima abone olun her hafta yeni canli plak paylasim icin.
Sevgiler ve saygilar

https://m.youtube.com/watch?v=NNh8-lp...
https://m.youtube.com/watch?v=h-rHirV...Yeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 62 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Giriş Yap

veya
x
Kayıt ol
x

veya
hesap oluştur